Pokaz mody Magdaleny Carter

20 października o godzinie 18.00, przy ulicy Kwiatka 36 w pięknym Atelier Magdaleny Carter odbędzie się wyjątkowy pokaz mody ślubnej pod bardzo romantycznym tytułem Love is in the air”. Wśród zaskakujących nowości jest fakt, że to wspaniałe miejsce zyskało dwie nowe włoskie marki sukien ślubnych Tesoro oraz Ariamo.

Salon rozszerza swoją działalność, ponieważ panna młoda jest najważniejsza nie tylko w dniu swojego ślubu. Marki Tesoro oraz Ariamo to połączenie klasycznego spojrzenia na modę z nowoczesnym wzornictwem, szlachetnymi materiałami oraz najwyższą dbałością o szczegóły. Kolekcje Firmy Tesoro i Ariamo tworzone są z pasją. Projekty adresowane są do kobiet, które cenią sobie szyk i elegancję. Wielopokoleniowa tradycja to gwarancja doświadczenia, jakości oraz nieustannego dążenia do perfekcji. Projektanci wierzą, że sukienka ślubna to nie tylko tradycyjne ubranie narzeczonej, lecz także jej humor, pewność, subtelność oraz inspiracja dla innych. Wiele lat pracy pokazało im, że w tym szczególnym dniu para młoda chce wyglądać i czuć się wyjątkowo.

Wszystkich, którzy chcą zanurzyć się w świat magii, szczęśliwych narzeczonych oraz idealnych sukienek, organizatorzy zapraszają na pokaz. Przy lampce wina będzie można porozmawiać o upodobaniach, ulubionych fasonach oraz ślubie.

20 października (sobota) o godzinie 18:00
Atelier Magdaleny Carter przy ulicy Kwiatka 36

Zobacz kolejny artykuł

Płockie cheerleaderki wytańczyły mistrzostwo

Na XI Otwartych Mistrzostwach Mazowsza Cheerleaders Grand Prix Polski 2019 odbywających się w Płocku zespoły …