Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca i trenera 2006 roku

SMS-y tylko do 27 grudnia

Jeszcze tylko kilka dni mają kibice i czytelnicy do wzięcia udziału we wspólnej zabawie przy wyborze najlepszego sportowca i trenera 2006 roku. 27 grudnia o godz. 24.00 upłynie termin zgłaszania kandydatur.

Jak wszyscy doskonale wiedzą, nazwiska kandydatów, którzy otrzymają najwięcej głosów, znajdą się na kuponach zamieszczonych 2 stycznia w Tygodniku Płockim i Gazecie Wyborczej. W ten sposób rozpocznie się II etap wybierania najpopularniejszych. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas Balu Mistrzów Sportu, który został zaplanowany na 17 lutego, w ostatnią sobotę karnawału, a odbędzie się w restauracji Tango.
Aby wziąć udział w Plebiscycie trzeba do 27 grudnia wysłać SMS-a o odpowiedniej treści pod nr 71007 (cena 1,22 z VAT). W ten sposób nominowany jest zawodnik lub trener do tytułu Najpopularniejszego Sportowca i Najpopularniejszego Trenera. 2 stycznia opublikujemy w Tygodniku Płockim i Gazecie Wyborczej nazwiska 10 kandydatów do tytułu najpopularniejszy Sportowiec i 5 do tytułu najpopularniejszy Trener, którzy dostaną największą ilość nominacji. Od tego momentu rozpocznie się druga, kuponowa część naszego Plebiscytu. Od 2 stycznia zacznie działać strona internetowa Plebiscytu, gdzie także wybierani będą najpopularniejsi w sporcie.
Jak napisać SMS? W Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Roku: SPORTOWIEC.NAZWISKO I IMIĘ SPORTOWCA.DYSCYPLINA. Np. aby oddać w Plebiscycie głos na Jana Kowalskiego, SMS powinien wyglądać tak: SPORTOWIEC.KOWALSKI JAN.PILKA NOZNA.
W Plebiscycie na Najpopularniejszego Trenera Roku: TRENER.NAZWISKO I IMIĘ TRENERA.DYSCYPLINA, czyli: TRENER.KOWALSKI JAN.PILKA NOZNA.
Każda osoba, która weźmie udział w tej części Plebiscytu otrzyma potwierdzenie dostarczenia wiadomości i wzięcia udziału w Plebiscycie, którego organizatorami są: Tygodnik Płocki, Gazeta Wyborcza, Radio dla Ciebie, telewizja Tele Top, Urząd Miasta Płocka, Rada Związków Sportowych, restauracja Tango i współpracujący z organizatorami Plocman.
Wyniki SMS-owej części Plebiscytu są drukowane codziennie na łamach Gazety Wyborczej. Jol

Zobacz kolejny artykuł

Spotkanie z płockimi kombatantami

Tradycyjnie we wrześniu prezydent Płocka Andrzej Nowakowski spotyka się z przedstawicielami płockich kombatantów, osób represjonowanych, …

Płocki Urząd Skarbowy z kolejnym wyróżnieniem

Przedsiębiorcy ponownie docenili współpracę z płockim Urzędem Skarbowym. Po raz kolejny przyznali certyfikat „Urząd Skarbowy …