Najnowsze informacje
fot. D. Ossowski

Nowe trasy linii 4 i 24

Od soboty 17 grudnia autobusy linii nr 4 i 24 pojadą nową trasą m.in. do Szpitala św. Trójcy i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.
Autobusy obu linii pojadą nową trasą – z ul. Kolegialnej skręcą w pl. Obrońców Warszawy, ul. Kościuszki, pl. Dąbrowskiego, ul. Warszawską i ul. Kilińskiego. Następnie obie linie wracają na dotychczasowe trasy (linia nr 4 w ul. Wyszogrodzką, linia nr 24 w Al. Jachowicza).
W przeciwnym kierunku linie skręcą z ul. Kilińskiego (przy zoo) w ul. Warszawską przez pl. Dąbrowskiego, ul. Kościuszki dojadą do pl. Obrońców Warszawy i dalej docierają do ul. 1 Maja, z której w lewo skręcą w ul. Sienkiewicza, gdzie wracają na dotychczasowe trasy.
Uruchomiono także nowe dwie pary przystanków: pl. Obr. Warszawy – na jezdni zachodniej pl. Obrońców Warszawy (między ulicami Kolegialną a Kościuszki, w obydwu kierunkach); Szpital św. Trójcy – na placu gen. J. Dąbrowskiego (w obydwu kierunkach) – przystanek w kierunku al. Kilińskiego zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu z ul. Zacisze (przy PWSZ), przystanek w kierunku pl. Obrońców Warszawy znajduje się przy siedzibie MOPS-u.
W związku z powyższym autobusy linii 4 i 24 nie będą się już zatrzymywać na przystankach: pl. Obr. Warszawy (na ul. Kolegialnej, w zastępstwie zatrzymają się na nowym przystanku na placu Obrońców Warszawy), Gradowskiego (na ul. Kolegialnej) i Misjonarska (na ul. Sienkiewicza). (jac)

Zobacz kolejny artykuł

POKiS ma już nową siedzibę, wielkie otwarcie we wrześniu

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki rozpoczyna przeprowadzkę z budynku przy ul. Sienkiewicza do nowej siedziby …

Medal „Laude Probus” dla kuszników i autorki

Do grona laureatów honorowego wyróżnienia – medalu „Laude Probus” dołączyli nowi uhonorowani. „Zasługującymi na pochwałę” …