Niezwykły spacer fotograficzny

Już w najbliższą sobotę, 6 października, Płocka Grupa Fotograficzna zaprasza na wyjątkowy spacer z okazji Worldwide Photo Walk 2018. W tym roku oprócz pieszej wycieczki członkowie stowarzyszenia przygotowali niespodziankę z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

III edycja Worldwide Photo Walk Płock – będzie rekord Guinnessa?

 

Na Starym Rynku uczestnicy spaceru stworzą „żywą” biało-czerwoną flagę. PGF zaprasza do udziału w spacerze, wszystkich miłośników fotografii. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do poznania się, wspólnego fotografowania oraz wymiany doświadczeń. Członkowie PGF zapraszają również te osoby, które nie czują się na siłach, aby uczestniczyć w fotograficznym spacerze, ale mają ochotę uczestniczyć w tworzeniu “żywej flagi”.

Worldwide Photo Walk Plock – czyli Płocki rekord miłośników fotografii

 

Wydarzenie rozpocznie się przygotowaniem jej na rynku Starego Miasta o godz 14.00. Następnie uczestnicy udadzą się na spacer fotograficzny. Wszyscy, którzy mają ochotę udać się na fotograficzną przechadzkę proszeni są o zarejestrowanie swojego uczestnictwa na stronie https://worldwidephotowalk.com/walk/2018-photowalk-plock/. Wzięcie udziału w tworzeniu flagi Polski nie wymaga rejestracji.

(ek)
Fot. Marek Jeznach

 

Worldwide Photo Walk Płock 2017 [ZDJĘCIA]

Zobacz kolejny artykuł

Daleko od szosy

Każda rodzina, która kupuje działkę pod budowę domu lub decyduje się zakupić mieszkanie na nowym …

Zakręceni na pomaganie

Czterdzieści osób przez siedem miesięcy zebrało ponad tysiąc kilogramów plastikowych nakrętek. Taki wynik uzyskali płocczanie, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.