Nagroda dla płocczanki

Jest uczennicą 7 klasy w Szkole Podstawowej nr 5 w Płocku. Od dwóch lat profesjonalnie uczy się wokalu. Jej talent jest nagradzany na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach wokalnych. Najświeższy sukces to Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej „Piosenkobranie”. Natalia Kawszyn otrzymała tu także nagrodę specjalną.
Głos i wokalne interpretacje Natalii zauważają i doceniają muzycy i wokaliści zasiadający w jury konkursów. Przed kilkoma dniami Natalia odebrała kolejne nagrody. Tym razem w Opolu, na 26 Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej „Piosenkobranie”, gdzie zaśpiewała na scenie Narodowego Centrum Piosenki Polskiej w Opolu i została laureatką Grand Prix. Natalia otrzymała także nagrodę specjalną w postaci 10-godzinnej sesji nagraniowej w legendarnym Studiu „M” Radia Opole za wykonanie piosenki „Tancbuda i saksofon”.
W konkursie zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu i Miasto Opole wzięło udział 49 młodych wokalistów. A oceniało ich jury w składzie: Anna Rusowicz (przewodnicząca), Andrzej Skiba i Michał Bober.

rad
fot. archiwum prywatne

Zobacz kolejny artykuł

Mieszkańcy Rutskich nie kryją niezadowolenia

W Płocku znajdziemy wiele murali – tych wykonanych przez uznanych artystów, ale także przez lokalnych …