Miss odjechała z Płocka samochodem

W salonie KIA firmy K&K Bielickie w Płocku Miss Polski 2011 Angelika Ogryzek odebrała nagrodę główną – czarne, miejskie Picanto.
Przypomnijmy, że Angelika Ogryzek została wybrana najpiękniejszą Polką w sierpniu podczas Festiwalu Piękna w płockim amfiteatrze. W tym czasie odbyły się trzy gale finałowe konkursów piękności: Miss Polski, Miss Polski Nastolatek oraz międzynarodowego konkursu Miss Supranational.
Miss przyjechała po nagrodę z odległego Szczecina, w towarzystwie ojca. Była szczęśliwa, że wreszcie będzie mogła podróżować własnym samochodem. Na razie nie musi się też martwić o koszty paliwa. Otrzymała bon na paliwo w wysokości 7 tys. zł. – W drodze powrotnej do Szczecina za kierownicą usiądzie tata. Prawo jazdy mam od sierpnia zeszłego roku, ale nie jestem zbyt doświadczonym kierowcą i boję się wyjeżdżać w dłuższe trasy. Ale nad morze czy do Berlina na pewno chętnie się wybiorę – mówiła przed wręczeniem nagrody Angelika Ogryzek.
Na razie nie będzie miała zbytnio czasu na podróżowanie swoim nowym miejskim autem, ponieważ rzadko bywa w domu. Cały czas bierze udział w akcjach charytatywnych, wcześniej reprezentowała Polskę na wyborach Miss World, a na dodatek wybrała bardzo trudny kierunek studiów – prawo. Miss studiuje w Szczecinie i cały czas nadrabia zaległości. Chwilę wytchnienia będzie miała dopiero w święta. – Staram się w pełni wykorzystać szansę, którą dostałam. Próbuję pogodzić wszystkie obowiązki, a jeśli się nie uda, to będę musiała wybrać, co będzie dla mnie korzystniejsze – kariera prawnika czy modelki – wyjaśnia najpiękniejsza Polka.    (mś)

Zobacz kolejny artykuł

Zespół Artystyczny Wojska Polskiego wystąpi w Płocku

W Płocku – na zaproszenie PKN ORLEN – wystąpi Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego. Widowisko …

Dzieci i młodzież bez biletu

Od minionej soboty, 1 września wszystkie dzieci w wieku do 7 lat, a także uczniowie …