Mazovia przed Wielkanocą?

Na 28 marca 2010 roku zapowiedziano termin otwarcia kolejnej płockiej galerii – usytuowanej na Podolszycach – Mazovii. Jak się dowiadujemy, to centrum handlowe skomercjalizowane jest w 70%. Do grona najemców dołączyła niedawno marka odzieżowa H&M, a nowa sieć w naszym kraju – TK Maxx – podpisała z galerią list intencyjny.

W Galerii Mazovia znajdą się takie sieci jak: jedyny salon Media Markt, pierwszy w Płocku salon H&M, a także: supermarket delikatesowy Piotr i Paweł, Empik, Sephora, Reserved, Cropp Town, Carry, wielkopowierzchniowy sklep sportowy Delta Sport, Deichmann, CCC, Drogerie Natura, Vobis, Apart czy Vision Express. W centrum będzie zlokalizowany ponadto klub fitness oraz centrum zabaw i gier dla dzieci.
Ostatnio list intencyjny z Galerią Mazovia podpisała debiutująca na naszym rynku sieć TK Maxx. Salon tej sieci w Galerii Mazovia miałby 1860 mkw. powierzchni i byłby jednym z pierwszych w Polsce. TJX Companies, właściciel marki, ma ponad 2 750 sklepów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Niemczech.
Galeria Mazovia ma być największym w Płocku centrum handlowym. Charakterystycznym elementem centrum będzie przeszklona część gastronomiczna z widokiem na miasto. Mazovia położona jest zaledwie 7 minut od centrum Płocka, w dzielnicy Podolszyce,
Inwestorem wartego około 180 mln centrum jest Lewandpol. – Mazovia to nasz pierwszy tak duży projekt, dlatego traktujemy go prestiżowo – mówi Andrzej Lewandowski, prezes Lewandpolu.
Za wynajem powierzchni odpowiedzialna jest firma Cushman & Wakefield, a wsparcie w komercjalizacji zapewnia firma Mallson.    (t)

Zobacz kolejny artykuł

Mieszkańcy Rutskich nie kryją niezadowolenia

W Płocku znajdziemy wiele murali – tych wykonanych przez uznanych artystów, ale także przez lokalnych …