Najnowsze informacje

Mają pierwszych inżynierów

Pierwsze w historii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku dyplomy inżynierskie wręczone. Odebrało je 28 studentów, którzy zakończyli siedem semestrów nauki.
Pierwsi absolwenci PWSZ z tytułem inżyniera studiowali na kierunku informatyka w trybie studiów inżynierskich. Możliwość kształcenia w takiej formule uczelnia zapewniła w 2014 roku. Jest to jedyny kierunek inżynierski na tej uczelni. Inżynierskie dyplomy wręczone zostały podczas uroczystej gali.
W trakcie uroczystości zostały również wręczone świadectwa ukończenia studiów podyplomowych z zakresów: „Rozwój osobisty – studia coachingu” oraz „Język angielski w wychowaniu przedszkolnym i edukacji wczesnoszkolnej” z oferty Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych, a także z zakresu „Rachunkowość budżetowa” z oferty Wydziału Nauk Ekonomicznych i Informatyki.

rad
fot. ze zbiorów PWSZ

Zobacz kolejny artykuł

Medal „Laude Probus” dla kuszników i autorki

Do grona laureatów honorowego wyróżnienia – medalu „Laude Probus” dołączyli nowi uhonorowani. „Zasługującymi na pochwałę” …

Trzy gatunki w trzech salach

Trzy różne sale koncertowe i trzy odmienne gatunki muzyczne zgromadziły podczas jubileuszowej edycji Letniego Festiwalu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.