Magazyn Kryminalny 997

Wypadki drogowe
W Stróżewku, gmina Radzanowo, 18-letni kierowca skody Felicji, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie jadącej peugeotem 206. Obrażeń ciała doznali kierowca skody i pasażerka peugeota. Niezachowanie ostrożności przez kierowcę skody Felicji było przyczyną potrącenia rowerzystki w Proboszczewicach, gmina Stara Biała. Ranna kobieta trafiła do szpitala.
W Srebrnej, 21-letni kierowca volkswagena Golfa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, powodując wywrócenie auta. Ranne zostały trzy pasażerki samochodu.
Do potrącenia pieszej na pasach doszło w Małej Wsi. Na kobietę najechał kierujący citroenem mieszkaniec Warszawy.

Skradzione pojazdy
W Płocku na ulicy Dąbrówki, nieznany sprawca skradł motocykl suzuki GSXR 1000.
W Sierpcu nieznany sprawca skradł volkswagena Passata, zaparkowanego na ulicy Witosa. Auto było warte 45 tysięcy złotych.

Narkotyki
W Płocku na ulicy Bielskiej policjanci znaleźli przy legitymowanym trzydziestolatku torebkę z białym proszkiem. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
Do aresztu trafił także osiemnastolatek, którego funkcjonariusze wylegitymowali na Nowym Rynku. Powodem zatrzymania była torebka z białym proszkiem, który znaleziono przy chłopaku.

Włamania
Nieznani sprawcy wyważyli okno do pomieszczenia biurowego w budynku przy ulicy Wiosennej. Złodzieje zabrali pieniądze i telefon komórkowy.
Około 50 rodzajów wódki, papierosy, wyroby wędliniarskie oraz słodycze padły łupem włamywaczy, którzy dostali się przez otwarte okno jednego ze sklepów w Starej Białej.
Cztery butle gazowe zabrał złodziej, który włamał się do poloneza Trucka zaparkowanego na Kilińskiego w Płocku.
Nieznani sprawcy włamali się do domu przy ulicy Zielonej w Bielsku. Zabrali komputer i biżuterię.

Telefony komórkowe
Na Łukasiewicza, nieznany sprawca wyrwał idącej ulicą kobiecie telefon komórkowy.
Także nieznany sprawca skradł komórkę z plecaka mieszkańcowi Gąbina. Do kradzieży doszło na ulicy Nowowiejskiego w Płocku. 
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Zespół Artystyczny Wojska Polskiego wystąpi w Płocku

W Płocku – na zaproszenie PKN ORLEN – wystąpi Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego. Widowisko …

Dzieci i młodzież bez biletu

Od minionej soboty, 1 września wszystkie dzieci w wieku do 7 lat, a także uczniowie …