Listy ludowców do płockiej rady

Płockie struktury Polskiego Stronnictwa Ludowego podczas konwencji wyborczej ustaliły listy wyborcze do Rady Miasta Płocka. Na „jedynkach” nie ma niespodzianek. We wszystkich czterech okręgach listy otwierają obecni miejscy radni z PSL. A szef miejskich struktur Stronnictwa, Adam Struzik mówi, że ludowcy liczą na podwojenie obecnej liczby mandatów.
Swoich kandydatów i plany ludowcy przedstawili dziennikarzom na tle Wisły. Adam Struzik mówił, że podczas konwencji oficjalnie zdecydowano o kandydacie na prezydenta Płocka. Od dłuższego czasu wiadomo, że jest to Tomasz Kominek. – Uważam, że Tomasz Kominek to dobra oferta dla Płocka. To młody, dynamiczny, aktywny samorządowiec. Ma wszystkie predyspozycje, żeby wygrać wybory – mówił marszałek Mazowsza.
Adam Struzik mówił też o programie ludowców dla Płocka. Mają to być konkretne propozycje zawierające się w haśle „100 propozycji dla Płocka na 100-lecie odzyskania niepodległości”. PSL przedstawił pierwsze 20 z nich, które dotyczą szeroko pojętych kwestii związanych ze środowiskiem.

tekst i fot. (gsz)

Zobacz kolejny artykuł

Przyszli podziękować Jurkowi Owsiakowi

Czerwone naklejane serca, mnóstwo czerwonych balonów i wielkie, głośne „Siema!” zabrzmiało w niedzielny wieczór na …