Komunikacja miejska 15 sierpnia

W związku z zamknięciem dla ruchu odcinka ulicy Kolegialnej przy placu Obrońców Warszawy na czas obchodów Święta Wojska Polskiego przy pomniku Marsz. J. Piłsudskiego w środę 15 sierpnia 2018 r. w godzinach od 11:45 do 12:45 autobusy linii 0, 2, 7, 15, 19, 20, 22 i 43 będą jeździły trasami objazdowymi z pominięciem przystanku Gradowskiego. Na placu Obrońców Warszawy autobusy zatrzymają się na przystanku 01 zlokalizowanym przy zachodniej pierzei placu (przy banku).

Objazd dla linii 0 i 20:

 • w kierunku Winiar / Podolszyc normalną trasą do ul. Kwiatka, dalej po trasie: Kolegialna – pl. Obrońców Warszawy – Kościuszki – pl. Dąbrowskiego – Warszawska – Kilińskiego i od przystanku Padlewskiego normalną trasą
  • autobusy linii 0 i 20 ominą przystanki pl. Obr. Warszawy 02 (przystanek w ciągu ul. Kolegialnej) i Gradowskiego; na trasie objazdowej zatrzymają się na przystankach: pl. Obr. Warszawy 01 (na pl. Obrońców Warszawy przy banku), Szpital Św. Trójcy (na pl. Dąbrowskiego) i Zoo 02 (w Al. Kilińskiego przy Siedemdziesiątce)
 • w kierunku Kostrogaju autobusy linii 20 przejadą bez zmian ulicą Sienkiewicza

Objazd dla linii 2, 7 i 43:

 • w kierunku Radziwia / Ciechomic / Grabiny normalną trasą do ul. Kwiatka, dalej po trasie: Kolegialna – pl. Obrońców Warszawy – Kościuszki – pl. Dąbrowskiego – Warszawska – Kilińskiego i od przystanku Zoo normalną trasą
  • w drodze z Winiar / Kostrogaju / Dworca kolejowego autobusy linii 2, 7 i 43 ominą przystanki pl. Obr. Warszawy 02 (przystanek w ciągu ul. Kolegialnej) i Gradowskiego; na trasie objazdowej zatrzymają się na przystankach pl. Obr. Warszawy 01 (na pl. Obrońców Warszawy przy banku) i Szpital Św. Trójcy (na pl. Dąbrowskiego)
 • w kierunku Winiar / Kostrogaju / Dworca kolejowego trasa bez zmian ulicą Sienkiewicza

Objazd dla linii 15:

 • w kierunku Podolszyc normalną trasą do ul. Kwiatka, dalej po trasie: Kolegialna – pl. Obrońców Warszawy – Kościuszki – pl. Dąbrowskiego – Warszawska – Kilińskiego – Słoneczna i od przystanku Batorego normalną trasą
  • w drodze z Cm. Komunalnego autobusy linii 15 ominą przystanki pl. Obr. Warszawy 02 (przystanek w ciągu ul. Kolegialnej) i Gradowskiego; na trasie objazdowej zatrzymają się na przystankach: pl. Obr. Warszawy 01 (na pl. Obrońców Warszawy przy banku), Szpital Św. Trójcy (na pl. Dąbrowskiego) i Zoo 02 (w Al. Kilińskiego przy Siedemdziesiątce)
 • w kierunku Cm. Komunalnego trasa bez zmian ulicą Sienkiewicza

Objazd dla linii 19 i 22:

 • w kierunku Podolszyc normalną trasą do ul. Kwiatka, dalej po trasie: Kolegialna – pl. Obrońców Warszawy – Kościuszki – pl. Dąbrowskiego – Warszawska – Kilińskiego – Wyszogrodzka i od przystanku Ogródek jordanowski normalną trasą
  • w drodze z Winiar autobusy linii 19 i 22 ominą przystanki pl. Obr. Warszawy 02 (przystanek w ciągu ul. Kolegialnej) i Gradowskiego; na trasie objazdowej zatrzymają się na przystankach: pl. Obr. Warszawy 01 (na pl. Obrońców Warszawy przy banku), Szpital Św. Trójcy (na pl. Dąbrowskiego) i Zoo 02 (w Al. Kilińskiego przy Siedemdziesiątce)
 • w kierunku Winiar trasa bez zmian ulicą Sienkiewicza

Zmiana obsługi przystanków w czasie objazdu:

 • pl. Obr. Warszawy 02 (przystanek w ciągu ul. Kolegialnej) – przystanek nieczynny; autobusy będą odjeżdżać z przystanku 01 (na pl. Obrońców Warszawy przy banku)
 • Gradowskiego – przystanek nieczynny; autobusy linii 0, 15, 19, 20 i 22 odjeżdżać będą z przystanku Zoo 02 w Al. Kilińskiego przed skrzyżowaniem z ul. Kolegialną (przy Siedemdziesiątce); autobusy linii 2, 7 i 43 odjeżdżać będą z przystanków Szpital Św. Trójcy (na pl. Dąbrowskiego przy PWSZ) i Zoo 01 (w Al. Kilińskiego w kierunku mostu)

W środę 15 sierpnia 2018 r. (święto) autobusy wszystkich linii będą kursować według rozkładu jazdy na NIEDZIELE bez ograniczeń.

Zobacz kolejny artykuł

Odnowiono wspólną mogiłę Kochanowskiego i Gniazdowskiego

Zakończył się remont mogiły Jana Kochanowskiego oraz Jana Gniazdowskiego, usytuowanej na cmentarzu katolickim przy Al. …

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

10 osób odebrało nagrody starosty płockiego podczas jubileuszowego XX Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej. W płockim …