Komunikacja miejska 15 sierpnia

W związku z zamknięciem dla ruchu odcinka ulicy Kolegialnej przy placu Obrońców Warszawy na czas obchodów Święta Wojska Polskiego przy pomniku Marsz. J. Piłsudskiego w środę 15 sierpnia 2018 r. w godzinach od 11:45 do 12:45 autobusy linii 0, 2, 7, 15, 19, 20, 22 i 43 będą jeździły trasami objazdowymi z pominięciem przystanku Gradowskiego. Na placu Obrońców Warszawy autobusy zatrzymają się na przystanku 01 zlokalizowanym przy zachodniej pierzei placu (przy banku).

Objazd dla linii 0 i 20:

 • w kierunku Winiar / Podolszyc normalną trasą do ul. Kwiatka, dalej po trasie: Kolegialna – pl. Obrońców Warszawy – Kościuszki – pl. Dąbrowskiego – Warszawska – Kilińskiego i od przystanku Padlewskiego normalną trasą
  • autobusy linii 0 i 20 ominą przystanki pl. Obr. Warszawy 02 (przystanek w ciągu ul. Kolegialnej) i Gradowskiego; na trasie objazdowej zatrzymają się na przystankach: pl. Obr. Warszawy 01 (na pl. Obrońców Warszawy przy banku), Szpital Św. Trójcy (na pl. Dąbrowskiego) i Zoo 02 (w Al. Kilińskiego przy Siedemdziesiątce)
 • w kierunku Kostrogaju autobusy linii 20 przejadą bez zmian ulicą Sienkiewicza

Objazd dla linii 2, 7 i 43:

 • w kierunku Radziwia / Ciechomic / Grabiny normalną trasą do ul. Kwiatka, dalej po trasie: Kolegialna – pl. Obrońców Warszawy – Kościuszki – pl. Dąbrowskiego – Warszawska – Kilińskiego i od przystanku Zoo normalną trasą
  • w drodze z Winiar / Kostrogaju / Dworca kolejowego autobusy linii 2, 7 i 43 ominą przystanki pl. Obr. Warszawy 02 (przystanek w ciągu ul. Kolegialnej) i Gradowskiego; na trasie objazdowej zatrzymają się na przystankach pl. Obr. Warszawy 01 (na pl. Obrońców Warszawy przy banku) i Szpital Św. Trójcy (na pl. Dąbrowskiego)
 • w kierunku Winiar / Kostrogaju / Dworca kolejowego trasa bez zmian ulicą Sienkiewicza

Objazd dla linii 15:

 • w kierunku Podolszyc normalną trasą do ul. Kwiatka, dalej po trasie: Kolegialna – pl. Obrońców Warszawy – Kościuszki – pl. Dąbrowskiego – Warszawska – Kilińskiego – Słoneczna i od przystanku Batorego normalną trasą
  • w drodze z Cm. Komunalnego autobusy linii 15 ominą przystanki pl. Obr. Warszawy 02 (przystanek w ciągu ul. Kolegialnej) i Gradowskiego; na trasie objazdowej zatrzymają się na przystankach: pl. Obr. Warszawy 01 (na pl. Obrońców Warszawy przy banku), Szpital Św. Trójcy (na pl. Dąbrowskiego) i Zoo 02 (w Al. Kilińskiego przy Siedemdziesiątce)
 • w kierunku Cm. Komunalnego trasa bez zmian ulicą Sienkiewicza

Objazd dla linii 19 i 22:

 • w kierunku Podolszyc normalną trasą do ul. Kwiatka, dalej po trasie: Kolegialna – pl. Obrońców Warszawy – Kościuszki – pl. Dąbrowskiego – Warszawska – Kilińskiego – Wyszogrodzka i od przystanku Ogródek jordanowski normalną trasą
  • w drodze z Winiar autobusy linii 19 i 22 ominą przystanki pl. Obr. Warszawy 02 (przystanek w ciągu ul. Kolegialnej) i Gradowskiego; na trasie objazdowej zatrzymają się na przystankach: pl. Obr. Warszawy 01 (na pl. Obrońców Warszawy przy banku), Szpital Św. Trójcy (na pl. Dąbrowskiego) i Zoo 02 (w Al. Kilińskiego przy Siedemdziesiątce)
 • w kierunku Winiar trasa bez zmian ulicą Sienkiewicza

Zmiana obsługi przystanków w czasie objazdu:

 • pl. Obr. Warszawy 02 (przystanek w ciągu ul. Kolegialnej) – przystanek nieczynny; autobusy będą odjeżdżać z przystanku 01 (na pl. Obrońców Warszawy przy banku)
 • Gradowskiego – przystanek nieczynny; autobusy linii 0, 15, 19, 20 i 22 odjeżdżać będą z przystanku Zoo 02 w Al. Kilińskiego przed skrzyżowaniem z ul. Kolegialną (przy Siedemdziesiątce); autobusy linii 2, 7 i 43 odjeżdżać będą z przystanków Szpital Św. Trójcy (na pl. Dąbrowskiego przy PWSZ) i Zoo 01 (w Al. Kilińskiego w kierunku mostu)

W środę 15 sierpnia 2018 r. (święto) autobusy wszystkich linii będą kursować według rozkładu jazdy na NIEDZIELE bez ograniczeń.

Zobacz kolejny artykuł

Przyszli podziękować Jurkowi Owsiakowi

Czerwone naklejane serca, mnóstwo czerwonych balonów i wielkie, głośne „Siema!” zabrzmiało w niedzielny wieczór na …