INFORMACJE ORGANIZACYJNE – Summer Fall Festival

Od dziś bilety dostępne są już tylko na stronie Ticketmaster Polska oraz w salonach sieci empik. Wejściówki dostępne będą również w kasie na terenie festiwalu w godzinach 15:00 – 00:00.

Odległość z Dworca PKS do terenu festiwalu to około 20 minut spaceru. Z Dworca PKP natomiast można udać się na festiwal komunikacją miejską.

Parking:
Na terenie festiwalu nie ma wyznaczonego parkingu dla uczestników imprezy. Prosimy o korzystanie z parkingów miejskich w okolicy (np. parking przy ul. Zacisze 4, parking pod Sądem przy ul. Narutowicza 4, parking przy Placu Obrońców Warszawy 1, parking przy ul. Warszawskiej 8, parking przy ul. Partyzantów 8)

▪️Wejście na teren imprezy znajduje się od Starego Rynku – nie ma wejścia od ulicy Rybaki. Przy wejściu na festiwal każdy bilet jest skanowany. Prosimy o sprawdzenie, czy wydrukowany bilet ma widoczny kod kreskowy, by uniknąć problemów przy wejściu. Bilety elektroniczne nie muszą być wydrukowane, można je okazać na smartfonie.
▪️Bilety będą wymieniane przy wejściu na opaski. Opaski umożliwią wielokrotne wchodzenie na teren festiwalu (NOWA INFORMACJA!).
▪️W kasie festiwalowej w dniu imprezy od godziny 15:00 będzie można kupić bilety. Płatność tylko gotówką! W przypadku chęci zakupu biletów prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty (70 PLN).
▪️W strefie gastronomicznej istnieje możliwość płatności kartą. Dla uczestników dostępne są foodtrucki (także opcje wegetariańskie) i stoiska z napojami bezalkoholowymi i alkoholowymi.
▪️Osoby poniżej 18 roku życia zobowiązane są do posiadania przez cały czas trwania imprezy pisemnej zgody rodziców / opiekunów prawnych (wzór zgody: https://go-ahead.pl/old/images/upload/PISEMNA%20ZGODA.pdf). Osoby poniżej 15 roku życia muszą znajdować się pod stałą opieką osób dorosłych.

▪️W kasie (przy wejściu na teren festiwalu) znajdować się będzie depozyt, w którym można zostawić rzeczy zabronione na imprezie. W depozycie można zostawić również DUŻE torby i bagaże za dodatkową opłatą (20 PLN za każdą sztukę). Depozyt nie przyjmuje małych torebek, plecaków, jedzenia.
▪️Przedmioty zabronione:
– broń lub inne niebezpieczne przedmioty, materiały wybuchowe, wyroby pirotechniczne, materiały pożarowo niebezpieczne;
– alkohol i inne napoje (dopuszczalne jest jedynie wniesienie wody w oryginalnie zamkniętej butelce 0,5 l);
– jedzenie;
– środki odurzające lub substancje psychotropowe;
– paralizatory, noże, petardy, lasery;
– parasole (można wnosić składane parasolki),
– wszelkie opakowania szklane, metalowe oraz plastikowe oraz wszelkie przedmioty o ostrym zakończeniu;
plecaki, torby, walizki większe niż 30 cm x 20cm x 15 cm. -Większe przedmioty można zostawić w depozycie – płatnym 20 zł
– sprzęt fotograficzny z wymienną optyką, kamery GoPro, selfiesticki.

Przypominamy również rozpiskę czasową:
15:00 – otwarcie bram
15.30 – 16.10 – COCHISE
16.40 – 17.30 – MARKY RAMONE
17.50 – 18.40 – DEZERTER
19.00 – 19.50 – NOCNY KOCHANEK
20.10 – 21.10 – FARBEN LEHRE
21.30 – 22.20 – Krzysztof Zalewski
22.40 – 23.40 – ILLUSION
00.10 – 01.10 – DOG EAT DOG

Do zobaczenia!

Zobacz kolejny artykuł

Nowa placówka opiekuńcza przy ul. Południowej

Przy ul. Południowej powstał nowy obiekt – placówka dla dzieci całkowicie lub częściowo pozbawionych opieki …