Gwałciciel w areszcie

Od początku listopada płocka policja odnotowała trzy przestępstwa na tle seksualnym. Wszyscy sprawcy zostali zatrzymani. Jeden z nich, mężczyzna podejrzany o pobicie i gwałt, został aresztowany na trzy miesiące.
4  listopada policjanci patrolujący brzegi Wisły w rejonie Borowiczek zwrócili uwagę na zaparkowany tam samochód. Ich uwagę przykuł nie tyle sam samochód, tylko to, co się w nim działo. W aucie byli 24-letni mężczyzna i nieletnia dziewczynka. Mężczyźnie postawiono zarzut doprowadzenia nieletniej do „innych czynności seksualnych”.
Podobny zarzut postawiono siedemnastolatkowi, który na terenie byłej jednostki wojskowej w Płocku pobił i próbował zgwałcić nieletniego chłopca. Podejrzany został zatrzymany przez patrol policji znajdujący się w tym rejonie.
11 listopada po północy policjantów poprosiła mieszkanka Płocka. Kobieta zestala pobita i zgwałcona przez mężczyznę, który kilka godzin wcześniej przyszedł z wizytą do jej domu wraz z dwoma kolegami. W mieszkaniu byli także siostra i szwagier pokrzywdzonej. Najbardziej agresywny z mężczyzn zmuszał obie kobiety do picia alkoholu. Gdy siostra i mąż pokrzywdzonej wyszli z mieszkania, żeby wezwać pomoc, lokal opuścili także koledzy gwałciciela. Wtedy napastnik pobił i zgwałcił ofiarę. Podejrzany został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.
 (jac)

Zobacz kolejny artykuł

Zespół Artystyczny Wojska Polskiego wystąpi w Płocku

W Płocku – na zaproszenie PKN ORLEN – wystąpi Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego. Widowisko …

Dzieci i młodzież bez biletu

Od minionej soboty, 1 września wszystkie dzieci w wieku do 7 lat, a także uczniowie …