Najnowsze informacje

Gdzie jest audi?

Chwile grozy przeżył pewien mieszkaniec Wólki Wysokiej w gminie Sanniki. Kiedy wrócił w drugi dzień świąt z popołudniowej mszy, przed domem nie było jego audi. Mężczyzna nie zastanawiając się długo, zawiadomił komendę policji w Gostyninie.- Dyżurny naszej jednostki przyjął zgłoszenie i rozesłał komunikaty do sąsiednich komend. W niecałą godzinę później wszystko się wyjaśniło – powiedział podinsp. Jarosław Brach, komendant powiatowy policji w Gostyninie.
Zmartwiony mężczyzna siedział w domu, kiedy wrócił jego syn. Ojciec natychmiast podzielił się z nim przykrą wiadomością. Syn jednak nie wyglądał na zmartwionego. Wręcz przeciwnie, prawie wybuchnął śmiechem: – tato, samochód wzięła mama i pojechała do rodziny.
Trzeba było znów zadzwonić do policjantów z Gostynina i wyjaśnić jak wygląda sytuacja. Poszukiwania pojazdu zostały odwołane.
Czasami warto, żeby małżonkowie znali swoje plany na najbliższe godziny, wtedy uda się uniknąć podobnych nieporozumień. Warto też pamiętać, że kobiety również mają prawa jazdy i czasami chcą skorzystać z aut, którymi na co dzień jeżdżą ich mężowie.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

POKiS ma już nową siedzibę, wielkie otwarcie we wrześniu

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki rozpoczyna przeprowadzkę z budynku przy ul. Sienkiewicza do nowej siedziby …

Medal „Laude Probus” dla kuszników i autorki

Do grona laureatów honorowego wyróżnienia – medalu „Laude Probus” dołączyli nowi uhonorowani. „Zasługującymi na pochwałę” …