Najnowsze informacje

Galeria Wisła bez kręgielni i restauracji… do grudnia

Dębowe remonty
Nie ma już włoskiej restauracji w Galerii Wisła. Nieczynna jest też kręgielnia. Wszystko przez remonty i zmiany wystroju. Dopiero w grudniu planowane jest wielkie otwarcie nowych lokali.
Właściciele nowej restauracji „Dębowa” oraz kręgielni – Bogdan Sumiński (Hotel Dębowa Góra Active & SPA) i Paweł Jabłoński (firma RECON) podają już szczegóły menu. W „Dębowej” będzie można zamówić dania z grilla, pizzę z pieca oraz makarony. Nie zabraknie dań dla wegetarian oraz najmłodszych gości. W ofercie będą również śniadania, oferta lunchowa oraz w niedalekiej przyszłości zdrowa dieta pudełkowa.
Nowy koncept uzupełni powstającą właśnie strefę restauracyjną w Galerii Wisła, w obrębie której powstanie 5 restauracji. Wśród nich znajdą się marki debiutujące na lokalnym rynku, długo wyczekiwane przez płocczan. – Prace związane z utworzeniem strefy foodcourt właśnie trwają. Ich zakończenie to kwestia najbliższych miesięcy – zaznacza Magdalena Michalska, marketing manager Galerii Wisła.
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …