Najnowsze informacje

Dwa kluby radnych

W płockiej radzie miasta powstały już kluby radnych Lewicy i Demokratów oraz Prawa i Sprawiedliwości. Jednak na razie znany jest skład osobowy tylko jednego z nich.
Przewodniczącym klubu radnych Lewica i Demokraci został kandydat tego ugrupowania na prezydenta miasta w tegorocznych wyborach samorządowych Piotr Nowicki. Pozostali członkowie klubu to: Bożena Musiał, Magdalena Lewandowska, Elżbieta Podwójci – Wiechecka, Arkadiusz Iwaniak i Tomasz Maliszewski.
Przewodniczącą Klubu Prawa i Sprawiedliwości została Violetta Kulpa. Skład osobowy nie jest ostateczny, z powodu złożonych przez Tomasza Kolczyńskiego i Piotra Kuberę rezygnacji z mandatów. Na razie w skład tego klubu wchodzą; Grażyna Cieślik, Paweł Kolczyński, Barbara Smardzewska – Czmiel i Tomasz Korga. Dołączą do nich Jerzy Seweryniak (obejmie mandat z którego zrezygnował Mirosław Milewski) oraz Marek Krysztofiak i Andrzej Burnat (zastąpią Tomasza Kolczyńskiego i Piotra Kuberę). 
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

POKiS ma już nową siedzibę, wielkie otwarcie we wrześniu

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki rozpoczyna przeprowadzkę z budynku przy ul. Sienkiewicza do nowej siedziby …

Medal „Laude Probus” dla kuszników i autorki

Do grona laureatów honorowego wyróżnienia – medalu „Laude Probus” dołączyli nowi uhonorowani. „Zasługującymi na pochwałę” …