Conex już walczy

0 października rozpoczęły się rozgrywki o mistrzostwo II ligi mężczyzn w tenisie stołowym, w którym o punkty walczy płocki zespół Conexu.
Pierwsze spotkanie zakończyło się porażką 3: 7 z KS Ogrodnik w Grójcu. Porażka była spowodowana przede wszystkim nieobecnością zawodnika z podstawowego składu, Michała Lewandowskiego.
Kolejne spotkanie Conex rozegrał w Płocku z KS Ogniwo Chełm. Drużynie prowadzonej przez Janusza Roznera, mecz układał się znakomicie. Po trzech grach, Conex prowadził 3: 0. Potem był wynik 5: 3 i na tym zakończyła się bardzo dobra postawa zawodników, co oczywiście skwapliwie wykorzystali przeciwnicy, wygrywając kolejne dwie partie i remisując cały mecz.
Punkty dla płockiego zespołu, w meczu z Ogrodnikiem Grójec zdobyli: Maciej Jasiński 1, Andrzej Ochal 1 oraz debel Ochal – Janusz Rozner. W meczu z KS Ogniwo punkty zdobyli: Marcin Brząkalski 2, Maciej Jasiński 1, Andrzej Ochal 1 i debel Brząkalski – Jasiński.
Jol.

Zobacz kolejny artykuł

Spotkanie z płockimi kombatantami

Tradycyjnie we wrześniu prezydent Płocka Andrzej Nowakowski spotyka się z przedstawicielami płockich kombatantów, osób represjonowanych, …

Płocki Urząd Skarbowy z kolejnym wyróżnieniem

Przedsiębiorcy ponownie docenili współpracę z płockim Urzędem Skarbowym. Po raz kolejny przyznali certyfikat „Urząd Skarbowy …