Najnowsze informacje

BMW w płockiej policji

Płoccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego dysponują nowym narzędziem do walki z drogowymi piratami. Nieoznakowany radiowóz marki BMW 330i xDrive o mocy 252 KM i napędzie na cztery koła pozwoli w pełniejszy sposób dbać o bezpieczeństwo na drogach Płocka i powiatu płockiego.
Od kilku dni policjanci z płockiej drogówki pełnią służbę w nowym, nieoznakowanym radiowozie marki BMW. – Jest to pojazd wyposażony specjalnie na potrzeby policji. Posiada on wideorejestrator pozwalający rejestrować piratów drogowych zarówno przed, jak i za radiowozem. Policyjne bmw posiada silnik o mocy 252 KM i według danych technicznych 100 km/h osiąga w 5,8 s – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
Płoccy policjanci będą mogli w pełniejszy sposób dbać o bezpieczeństwo na naszych drogach eliminując kierowców, którzy prowadząc swoje samochody z niebezpiecznymi prędkościami stanowią bardzo poważne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla innych uczestników ruchu.

(jac)
fot. KMP w Płocku

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …