Będą nowe witacze

Do 3 stycznia tego roku płocki Urząd Miasta czeka na oferty od firm, które chcą wykonać witacze przy drogach wjazdowych do naszego miasta.
Witacze to duże tablice z nazwą miasta. Stare mają już kilkanaście lat i czas je wymienić. Zamówienie ma obejmować dostawę i montaż dziewięciu dwustronnych witaczy oraz demontaż i utylizacje pięciu istniejących.
Te nowe mają być pomarańczowe z białymi elementami. Z jednej strony ma być napis „Płock wita”, z drugiej – „Płock zaprasza ponownie”. Po obu stronach znajdzie się też informacja, że nasze miasto jest najstarszym na Mazowszu oraz data nadania praw miejskich, czyli 1237 r. Witacze mają mieć po 5 metrów wysokości oraz szerokość 156 centymetrów.
Od chwili otwarcia ofert Urząd Miasta będzie miał 30 dni na podpisanie umowy z wyłonionym w przetargu wykonawcą. Czas na wykonanie witaczy to 90 dni od podpisania umowy, więc tablice najpóźniej powinny zostać zamontowane wiosną. Warto jeszcze dodać, że przy ocenie złożonych ofert 60 proc. będzie stanowić cena, a 40 procent gwarancja na powłokę tablic i ich konstrukcję.

(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Spotkanie z płockimi kombatantami

Tradycyjnie we wrześniu prezydent Płocka Andrzej Nowakowski spotyka się z przedstawicielami płockich kombatantów, osób represjonowanych, …

Płocki Urząd Skarbowy z kolejnym wyróżnieniem

Przedsiębiorcy ponownie docenili współpracę z płockim Urzędem Skarbowym. Po raz kolejny przyznali certyfikat „Urząd Skarbowy …