Best Pressure Washer Reviews - Top Pressure Washers & Testshttp://wildnlife.com/Broken CV Boot Protector - Stock replacement, or aftermarket http://www.rival-usa.com/ A state-of-the-art, multimedia vending machine designed for singing and instantly recording your own quality.http://starbooth.com/ Buzzoid - Buy Instagram Likes from $2.97 only!http://instagramfollowerspromotion.com/Steel vs Wood vs Fiberglass vs Aluminum vs ???http://greenlinehybrid.si

Weronika SZMAJDZIŃSKA – Miss Polski Nastolatek 2011 [ZDJĘCIA]

Weronika Szmajdzińska ze Szczecina w piątek w Płocku zdobyła tytuł Miss Polski Nastolatek 2011. Weronika pokonała w finale konkursu ponad 20 konkurentek. Wybory Miss Polski Nastolatek uświetniły występy Honoraty „Honey” Skarbek, Meza, Ramony Rey, Madoxa, Sabiny Golanowskiej oraz zespołów Believe i Chemia. Gospodarzami koncertu w tym roku byli Lena Urbańska i Robert Jarek.

Po tytuły najpiękniejszych konkursu Miss Polski Nastolatek 2011 sięgnęły:

Weronika SZMAJDZIŃSKA – Miss Polski Nastolatek 2011
Paulina JASIŃSKA – I. Wicemiss Polski Nastolatek
Wioletta MALIŃSKA – II. Wicemiss Polski Nastolatek
Martyna FOKS – III. Wicemiss Polski Nastolatek
Dominika KONARSKA – IV. Wicemiss Polski Nastolatek

Zobacz kolejny artykuł

IMG_2895

Wisła Płock przegrywa z Koroną Kielce [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wisła Płock przed własną publicznością przegrała z Koroną Kielce 1-2. Bramki dla Wisły w 74 …

4 Komentarze

  1. Nie rozumiem, jak niektóre dziewczyny przeszły casting wgl :/ Niektóre są okropne ! A ta jena z wicemiss to taki plastik… Kto na nie wgl głosował ? ;/ Weronika rzeczywiście jest ładna, ale wygląda jakby miała 25 lat, a nie jak nastolatka :/ A ta poprzednia Miss Polski Nastolatek to dopiero koszmar !

  2. brałam udział w castingu do tego konkursu. powiem tylko tyle. LICZĄ SIĘ UKŁADY, UKŁADZIKI ITP. Nie masz pleców w tym światku = nie masz szans na zakwalifikowanie się dalej.

  3. łukasz salamon

    według mnie została mis Polski Weronika Szmajdzińska

  4. w głowie mi się nie mieści jak można tak oszukiwać. każdy głupi wiedział, że układy zaważyły. wstydzić się powinniście!