Najnowsze informacje

Walentynki na Starówce czyli I love Plock [ZDJĘCIA]

We wtorkowe popołudnie po Starówce krążyła ramka z ogromnym czerwonym sercem. Fotografowali się w niej wszyscy – zakochani, dzieci z rodzicami, znajomi. Była to jedna z atrakcji drugiej edycji akcji I love Płock.
Ramka wyjątkowo skutecznie zbliżała do siebie płocczan, którzy w Walentynki mogli okazać uczucia swoim sympatiom, jak również pokazać, że lubią mieszkać w Płocku.
Ponadto w ramach akcji I love Płock na scenie bawiły zebranych zespoły muzyczne, przeprowadzono konkursy z nagrodami. Lokale kusiły walentynkowymi menu np. w „Akapicie” rządziło danie „Dzika rżądza”. Oblężenie przeżyła również fotobudka oraz specjalna zbliżająca mocno ludzi ławeczka.
Uwaga! Mamy jeszcze jeden konkurs. Od środy na stronie Tygodnika Płockiego na Facebooku pojawi się galeria zdjęć osób, które sfotografowały się w ramce I love Płock. Te które zdobędzie najwięcej polubień – lajków wygrywa! Zabawa trwa do piątku do godz. 12.00. Zapraszamy!
BeeS
fot. Dariusz Ossowski

Zobacz kolejny artykuł

Dni Chemika 2018, wizyta premiera Mateusza Morawieckiego [ZDJĘCIA]

Tegoroczne Dni Chemika dostarczyły mnóstwa sportowych emocji, muzycznych uniesień i świetnej zabawy. Niespodziewanie premier Mateusz …