Święto płockich budowlańców [ZDJĘCIA]

To grupa zawodowa, która zna – i słusznie swoją wartość. Stoi za za publicznymi i prywatnymi inwestycjami w naszym mieście i regionie. Płocki Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa funkcjonuje w historycznej stolicy Mazowsza od 39 lat. W ostatni piątek, 20 października zorganizował – jak co roku – święto Dnia Budowlanych.

Fot. D. Ossowski
* Więcej w aktualnym wydaniu Tygodnika Płockiego

Zobacz kolejny artykuł

Studniówka Małachowianki 2018 [ZDJĘCIA, WIDEO]

W sobotnią noc na balu studniówkowym bawili się uczniowie najstarszej polskiej szkoły, płockiej Małachowianki. Zobaczcie, …

Jeden komentarz

  1. Bardzo fajna impreza byłaby, gdyby nie zepsuł jej Nowakowski i Terebus serwując wszystkim żenujące wystąpienie pełne politycznej propagandy obliczonej na pozyskanie wyborczego wsparcia. Nie zapomnięli przy tym po raz tysięczny powołać się na poprzednika, który zaledwie 7 lat temu, pozostawił im rzekomą ruinę a dopiero oni wydźwignąć musięli Płock z czeluści kryzysu inwestycyjnego i zapaści gospodarczej. Wszystko osiągnęli oczywiście dzięki swemu geniuszowi organizacyjnemu, wiedzy i talentowi. Manipulacja danymi finansowymi sprzed 7 lat oraz bieżącymi dopełniła tego żenującego, urągającego inteligencji zgromadzonych, spektaklu.