anal pump

Angels of Fire Exclusive – ZDJĘCIA

11 grudnia w Hali Sportowej – Blaszak Arena  odbyła się 10 edycja Młodzieżowej Ligi SPARTANWEAR!  W tym samym dniu, po zakończeniu rozgrywek MLS tj. o godzinie 16: 00 odbyła się Gala Sportów Walki ANGELS of FIRE – EXCLUSIVE: walka wieczotu: Łukasz Chlewicki (CHANGE GYM Kraków) vs. Jordan Błoch (UKS SHI – KON Łódź),

Walki wieczoru:

14) Łukasz Chlewicki (CHANGE GYM Kraków) vs. Jordan Błoch (UKS SHI – KON Łódź): MMA, 77 kg, 2x5min

13) Łukasz Rajewski (RAJEWSKI Team Płock) vs. Radosław Demczur (SAMOLEWSKI TEAM Poznań): K-1 Rules, 71kg, 3×3 m

12) Krzysztof Sadecki (Vale Tudo Płock) vs. Oskar Ślepowroński (Szkoła Jiu-Jitsu Kobyłka): MMA, 84kg, 2 x 5 min

11) Piotr Woźnicki (Sanda Płock) vs. Stefan Syrek-Dąbrowski (GARUDA Muay Thai Gym W-wa): K-1 Rules, 75kg, 3×3 m

10) Łukasz Sajewski (Akademia Sarmatia Gdańsk) vs. Ireneusz Mila (SHOOTERS Konin): Submission fighting, 77 kg, 1x10min

Pojedynki mistrzowskie:
9) O pas Młodzieżowego Mistrza Angels of Fire

Norbert Rybak (KAITO Stalowa Wola) vs. Patryk Siekierka (DRAGON FC Sochaczew): MMA – bez uderzeń w parterze, 77 kg, 2×5 min

O pas Młodzieżowego Mistrza Angels of Fire

Robert Rajewski (RAJEWSKI Team Płock) vs. Łukasz Łęczycki (GARUDA Muay Thai Gym W-wa): K-1 Rules, 63.5kg, 3×3 m

7) O pas Młodzieżowego Mistrza Angels of Fire

Kamil Godek (Sanda Płock) vs. Tomasz Walkowiak (HUNTER GYM Bydgoszcz). Kategoria wagowa – 63.5 kg, formuła low – kick, 3 x 3 minuty

Karta główna:

6) Sebastian Rajewski (Rajewski Team Płock) vs. TBA. Kategoria wagowa – 63 kg, formuła K-1, 3 x 3 minuty

5) Gracjan Szadziński (HUNTER Team Stargard Szczeciński) vs. Dominik Prusik (Camel Fight Club Olsztyn). Kategoria wagowa – 71 kg, formuła K-1, 3 x 3 minuty

4) Damian Miszczak (HUNTER Team Stargard Szczeciński) vs. TBA. Kategoria wagowa – 84 kg, formuła K-1, 3 x 3 minuty

3) Kamil Warchoł (KAITO Stalowa Wola) vs. Mateusz Świątkowski (DRAGON FC Sochaczew). MMA – bez uderzeń w parterze, 84 kg, 2×5 min

2) Rafał Rączek (RAJEWSKI Team Płock) vs. Piotr Grzegdala (KOHORTA Poznań). Kategoria wagowa -91 kg, formuła K-1, 3 x 2 minuty

1) Bartosz Kołodziejczak (KOHORTA Poznań) vs. Michał Zieliński (Prudnik). Kategoria wagowa 74 kg, formuła K-1, 3 x 2 minuty

Zobacz kolejny artykuł

Niewykorzystana szansa. Wisła remisuje z IFK Kristianstad [ZDJĘCIA]

W bardzo ważnym spotkaniu Velux Ligi Mistrzów przeciwko szwedzkiemu IFK Kristianstad Orlen Wisła Płock tylko …