Najnowsze informacje
anal pump

18 drużyn w turnieju piłki nożnej firm i zakładów pracy [ZDJĘCIA]

Pod balonem na płockim stadionie rozegrany został turniej, w którym udział wzięło 18 zespołów, reprezentujących nie tylko firmy i zakłady pracy z Płocka. Drużyny najpierw grały w trzech grupach systemem każdy z każdym, a potem zwycięzcy grup zagrali o miejsca na podium.

Ostatecznie zwyciężyli zawodnicy DP-STAL, którzy w finale pokonali 2:1 ANWIL FOOTBALL TEAM. Najniższe miejsce na podium zajęła reprezentacja ORLEN EKO, po zwycięstwie 2:0 z CNH.

Najlepszym strzelcem turnieju został Bartłomiej Dębicki (12 bramek), a bramkarzem – Dariusz Malinowski, obaj z DP-STAL. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został Dominik Chojnacki z Anwil Football Team.