Kapituła przyznała 40 Nominacji, rozpoczynamy głosowanie [WIDEO]

Pierwszy etap tegorocznej edycji plebiscytu na wydarzenie roku pod nazwą „Z Tumskiego Wzgórza” za nami. Kapituła doceniła te wszystkie wydarzenia, które wpływały na jakość naszego życia w roku ubiegłym. Ich inicjatorzy zostaną – zgodnie z regulaminem i życzeniem Kapituły – nagrodzeni podczas uroczystej Gali Tygodnika Płockiego (która odbędzie się 6 kwietnia w Domu Technika w Płocku). Teraz przechodzimy do etapu głosowania. Przypominamy: w każdej z kategorii głosowanie wyłoni zwycięzców, których podczas Gali 6 kwietnia uhonorujemy dodatkowo pięknymi, ręcznie wykonanymi miedziorytami.

Tak jak w latach ubiegłych, będziemy prezentować co tydzień Nominacje Kapituły, by czytelnicy mogli z czystym sumieniem wskazać swoich faworytów, głosując za pomocą zamieszczonego obok kuponu bądź SMS-a. Ci, którzy brali już udział w tym plebiscycie, wiedzą, że warto wycinać i wysyłać kupony (także wysyłać SMS-y), bo w Tygodniku czeka na zainteresowanych mnóstwo nagród. W tym roku będą one nie mniejsze niż w roku ubiegłym. Nagrody główne są tym razem aż 3, przypadną zatem 3 osobom! Są to karty paliwowe do zrealizowania na stacjach PKN ORLEN, każda o wartości 700 zł. Poza nagrodą główną warto zwrócić także uwagę na inne nasze prezenty! Między innymi sprzęt RTV-AGD. Uwaga! Bardzo ważne jest podawanie na kuponach swojego numeru telefonu. Dzięki temu uczestnik naszej zabawy, który jednocześnie wysyła także SMS-y, może sumować swoje głosy i zwiększać szanse na wygraną.

Zatem już można głosować! Kupony będą zamieszczane w Tygodniku Płockim aż 8 razy, warto więc zwielokrotnić swoje szanse na nagrody, bo ilość kuponów (bądź głosów SMS-owych) od jednego nadawcy może być wręcz nieograniczona. Kupony można nadsyłać nadsyłać listownie bądź używać w tym celu kart pocztowych (kupon można nakleić na kartę). Na kopercie bądź karcie proszę umieścić dopisek: „Z Tumskiego Wzgórza” i wysłać pocztą na adres Tygodnika Płockiego: Stary Rynek 27, 09-400 Płock. Oczywiście lubiący spacery mogą także kupony przynosić osobiście. Przy okazji odwiedzicie państwo naszą redakcję.

Wybory Kapituły


Kapituła zebrała się w redakcji TP w ubiegły wtorek. Dla każdego z jej 13 członków (przypomnijmy skład tego szacownego gremium: Tomasz Szatkowski – redaktor naczelny Tygodnika Płockiego – przewodniczący Kapituły; Roman Siemiątkowski, wiceprezydent Płocka; Wioletta Kulpa – delegat prezesa PKN ORLEN ds. Społeczności Lokalnej, Iwona Sierocka – wicestarosta powiatu płockiego, Krzysztof Izmajłowicz – prezes Izby Gospodarczej Regionu Płockiego, Jacek Kruszewski – prezes klubu sportowego Wisła Płock, Adam Wiśniewski – prezes klubu sportowego SPR ORLEN Wisła Płock, Iwona Krajewska – prezes Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, Stanisław Kwiatkowski – dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, Jerzy Rozkosz – wójt gminy Bielsk, Radosław Lewandowski – dyrektor Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, Stefan Friedmann – aktor i reżyser m.in. Teatru Dramatycznego w Płocku, Ryszard Wolbach – płocki muzyk) wielką przyjemnością było w żarliwej dyskusji optować za umieszczeniem danego wydarzenia w dziesiątce nominowanych. Gorzej, kiedy przyszło z ciężkim sercem rezygnować z uhonorowania tych, którym się to na pewno w jakiś sposób należało.
A tegoroczne głosowanie nad Nominacjami było wyjątkowo trudne. W efekcie propozycji naszych czytelników i tych przygotowanych przez dziennikarzy TP zebraliśmy rekordową (patrząc na 10 dotychczasowych edycji Plebiscytu) ilość Wydarzeń, które podlegały ocenie Kapituły.
Nasze spotkanie trwało prawie 3 godziny. Efektem obrad jest zamieszczona obok lista wydarzeń, które naszym zdaniem zasłużyły na Nominacje.

Szat

Zobacz kolejny artykuł

Jak głosować – wydarzenie z Tumskiego Wzgórza 2017

Jak głosować za pomocą SMS-ów? Bramka, prefiksy? Jeśli chcesz oddać głos za pomocą SMS-a (jednocześnie …