Najnowsze informacje
anal pump

Targi dla rodziców i dzieci

W najbliższy weekend, 28 i 29 października, w płockim Domu Technika odbędą się Targi Rodzice i Dzieci. Będzie można kupić akcesoria wspomagające opiekę i sprzyjające rozwojowi małych i większych dzieci. Ponadto przygotowano szereg warsztatów i wykładów.
– Ponieważ idea rodzicielstwa bliskości, karmienie piersią, wspieranie wielodzietności i rodzin to tematy nam bliskie, postanowiliśmy zorganizować wydarzenie, które stanie się okazją do spotkania dla płockich rodziców i gdzie będą mogli znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących pytań – zapowiadają organizatorzy.
Mamy, jak również tatusiowie będą mogli wziąć udział w spotkaniu z doulą, która przyszłym mamom doradzi jak oswoić lęk przed porodem, dalej z doradczynią laktacyjną, która opowie o mleku mamy. Będą specjalistki od pieluszek wielorazowych, a także od noszenia maluchów w chuście. Targi będą także niepowtarzalną okazją, żeby nauczyć się masażu Shantala i poprawnego rozszerzania diety.
– Wszystkie te tematy to bardzo ważne aspekty życia mamy i jej dziecka – mówi organizatorka targów Dagmara Kobla, mama czwórki dzieci i właścicielka Agencji Marketingowej MOOVE MEDIA. – Rodzicielstwo bliskości, szczególnie istotne w moim życiu to właśnie karmienie piersią czy mądre rozszerzanie diety. Wiem, jak ogromny ma to wpływ na zdrowie najmłodszych przez całe ich późniejsze życie. W Płocku coraz więcej kobiet chce świadomie planować pierwsze kilka lat życia swoich dzieci. Nie wystarczają im informacje dostarczane przez rynkowych potentatów skupiających się na sprzedaży produktów. Chcą słuchać nieopłacanych ekspertów. A najlepsi są ci obok nas – inne, doświadczone mamy.
Na targach będzie można kupić akcesoria dziecięce, których zwykle nie spotykamy w płockich sklepach, np. specjalne, niezwykle piękne chusty do noszenia dzieci, pieluszki wielorazowe czy gryzaki, które mają kształt korali dla mamy. Dzięki zaproszonemu ekspertowi będzie można też sprawdzić, czy w samochodzie mamy właściwie zamontowany fotelik dla maleństwa. A do tego na nowego właściciela czeka nagroda specjalna – fotelik samochodowy Recaro, ufundowany przez sponsorów: PKN ORLEN, Recaro Polska i Mediakolor.
Ponadto są jeszcze wolne stoiska dla lokalnych producentów i właścicieli sklepów, chętnych do wystawienia się na targach. Kontakt pod numerem telefonu 570 556 827.

BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Bezpłatne lekcje pływania

PKN ORLEN zaprasza płocczan na bezpłatne lekcje pływania. Dzięki finansowemu zaangażowaniu Koncernu ratownicy WOPR będą …