Najnowsze informacje

Płockie kolędowanie

Natalia Niemen & Mate. O oraz Głyk PIK Trio to tegoroczne gwiazdy Płockiego Kolędowania. Na ten cykl co roku czeka wielu płocczan. Tym razem warto zarezerwować czas w terminie od 2 do 5 stycznia.
Koncerty odbywać się będą w płockich parafiach, Bazylice Katedralnej oraz, po raz pierwszy, w Katedrze Mariawickiej. Obok gwiazd wystąpią również płocczanie.
Natalia Niemen & Mate. O otworzą tegoroczne Płockie Kolędowanie w sobotę, 2 stycznia. Wystąpią w Katedrze. Początek koncertu o godz. 17.00.
Najwięcej koncertów przewidzianych jest z kolei w niedzielę, 3 stycznia. W Katedrze Mariawickiej o godz. 17.00 zobaczymy Chór i Orkiestrę Dętą Kościoła Starokatolickiego Mariawitów. Pozostałe koncerty rozpoczynają się o godz. 19.00. W Parafii Świętego Krzyża wystąpi chór ze SP nr 23, w Katedrze – Zespół Pieśni i Tańca „Wisła”, w kościele św. Jana Chrzciciela – Chór Pueri et Puelae Plocenses, a w Farze – Vox Singers.
W poniedziałek, 4 stycznia wracamy do Katedry. O godz. 19.00 kolędować tu będzie zespół muzyki dawnej Vox Vocantis z Ciechanowa. I na koniec, we wtorek 5 stycznia wystąpi Hanna Śleszyńska. Towarzyszyć jej będzie m.in. Chór Minstrel, czy też kameralny zespół wokalny Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Na wszystkie koncerty wstęp wolny. BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Unikalne mercedesy na ulicach Płocka

Urlop w połowie czerwca? Niemożliwe. Od 15 lat w środkowy weekend czerwca odbywa się w …