„Majteczki w kropeczki” symfonicznie

Jak Polska długa i szeroka wszyscy znają przeboje disco polo „Jesteś szalona” grupy Boys albo „Majteczki w kropeczki” zespołu Bayer Full. Ale w wersji symfonicznej takich przebojów na pewno jeszcze nie słyszeliście! Powstał właśnie taki projekt i będzie prezentowany w Płocku. Są chętni do posłuchania?
Szykujcie się na koncert w styczniu w płockiej Orlen Arenie. Na jednej scenie wystąpią topowe gwiazdy Disco Polo – Boys, Bayer Full, Piękni i Młodzi, Weekend, MixDance w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej pod batutą Piotra Piątkowskiego.
To wszystko w ramach trasy „Orkiestra w Rytmie Disco”. W całym kraju planowanych jest siedem koncertów i to w największych halach sportowo-widowiskowych. Ruszają w dwóch cyklach 7-10 grudnia 2017 oraz 18-20 stycznia 2018 roku. Trafią do Bielska-Białej, Kielc, Włocławka, Częstochowy, Torunia i Bydgoszczy.
Przystanek w Płocku planowany jest 18 stycznia. Na scenie zobaczymy gwiazdy młodego pokolenia oraz wykonawców, którzy od lat królują na listach przebojów. Usłyszymy takie utwory jak: „Majteczki w kropeczki”, „Jesteś szalona”, „Ona tańczy dla mnie”, „Serca dwa” czy „Ona jest taka”.
Wydarzenie organizuje Agencja Koncertowo-Wydawnicza „Good Crew” współpracująca z największymi polskimi gwiazdami m.in. Justyną Steczkowską, Natalią Nykiel, Quebonafide, KęKę, VNM.
Bilety na płocką edycję „Orkiestry w Rytmie Disco” są już dostępne. Kosztują obecnie od 30 do 69 zł, w zależności od miejsca i wybranego sektora na hali Orlen Areny. Będziemy mieli również darmowe wejściówki dla naszych czytelników. Czytajcie nas więc uważnie…

BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Odwiedzili grób Broniewskiego

10 lutego minęła rocznica śmierci Władysława Broniewskiego. Jak co roku przedstawiciele Książnicy Płockiej, szkół mających …