Najnowsze informacje

Foremniak jako Elizabeth Taylor

Teatr Dramatyczny w Płocku zaprasza na spektakl „Być jak Elizabeth Taylor”, traktujący o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywood. 10 czerwca odbędą się dwa przedstawienia: o godz. 16.00 i 19.00. W rolach głównych Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg. Scenariusz i reżyseria: Jakub Przebindowski.
Jest rok około 1976. Do apartamentu słynnego hotelu The New York Palace, w którym mieszka wybitny psycholog Tony Slawers, przychodzi niespodziewanie jego wieloletnia pacjentka Elizabeth Taylor. Po chwili pojawia się tam również Richard Burton. Także jego pacjent i przyjaciel. Po swoim drugim, spektakularnym małżeństwie postanawiają się rozstać.
Autor sztuki podejmuje próbę analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością, a popularność i sława stają się przeszkodą w budowaniu właściwych relacji. Wyjątkowe kostiumy zaprojektowane przez Tomasza Ossolińskiego za sprawą ekskluzywnych tkanin, a także kryształowych elementów i biżuterii znanej na całym świecie firmy Swarovski oddają klimat epoki i niezwykłość bohaterów dramatu.
Być jak Elizabeth Taylor to historia o kobiecie walczącej o samodzielność, wolność wyborów i niezależność kobiet, oraz o cenie, jaką za to płaci.
Rezerwacja i sprzedaż biletów w kasie Teatru. Cena biletu: 95 zł. Więcej informacji: www.teatrplock.pl.
(t)

Zobacz kolejny artykuł

Unikalne mercedesy na ulicach Płocka

Urlop w połowie czerwca? Niemożliwe. Od 15 lat w środkowy weekend czerwca odbywa się w …