Najnowsze informacje

Ewa Wachowicz gotuje w Płocku

Ewa Wachowicz – gospodyni i autorka programów telewizyjnych, m.in. „Ewa gotuje” i „Przez żołądek do serca”, będzie gościła podczas Weekendu Zdrowia i Urody, który odbędzie się już niebawem, 22 i 23 kwietnia w Galerii Wisła. – To impreza skierowana do wszystkich, dla których ważne są zdrowie, dobre samopoczucie i idący za tym atrakcyjny wygląd – mówi Magdalena Michalska, marketing manager Galerii Wisła.
Współorganizatorem wydarzenia jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku. – Ze względu na tematykę wydarzenia zaprezentujemy przede wszystkim umiejętności naszych studentów pielęgniarstwa i kosmetologii, którzy będą m.in. badać ciśnienie tętnicze krwi, poziom cukru, przeprowadzać wstępną diagnostykę skóry czy zabiegi pielęgnacyjne. Nie zabraknie też przyszłych pedagogów z atrakcjami przygotowanymi dla dzieci. Zapraszamy do odwiedzenia punktu, w którym będziemy udzielać informacji o wszystkich kilkunastu kierunkach, które mamy w swojej ofercie. Tym bardziej, że znalazło się w niej sporo nowości – mówi prof. Maciej Słodki, rektor PWSZ w Płocku.
W strefie urody zostaną udostępnione stanowisko diagnostyki skóry, kącik wizażysty, a nawet stanowisko warsztatowe umożliwiające tworzenie naturalnych balsamów do ust. W strefie zdrowia będzie można przeprowadzić podstawowe badania (m. in. poziom cukru we krwi i wysokość ciśnienia) czy wypróbować alkogogle symulujące działanie używek. W strefie przewidziane są również pokazy pierwszej pomocy. Na dzieci czekać będą natomiast zabawy piaskiem kinetycznym, kącik kreatywnego malucha i zdjęcia z mega maskotką.
Uruchomione zostaną również stanowiska DKMS Polska oraz dawca. pl. Dodatkowe atrakcje to różnego typu pokazy i stanowiska konsultacyjne: pokazy sztuk walki, pokaz gotowania z autorką bloga pichconko.pl czy porady dietetyczne.
Wszystkie atrakcje czekać będą na klientów w godz. 13.00–18.00. Gość specjalny – Ewa Wachowicz pojawi się w galerii w niedzielę. Warto również wspomnieć o towarzyszącym imprezie konkursie, w którym dzięki zakupom i szczęśliwemu kluczowi można wygrać weekendowy pobyt z zabiegami SPA dla dwóch osób w hotelu Dębowa Góra.
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Historyczny happening pod pomnikiem Broniewskiego

Działo się to 103 lata temu, 8 kwietnia 1915 roku. Przed wschodem słońca grupa płocczan …