Najnowsze informacje

To będzie dzika i piękna noc!

Płockie zoo przygotowuje się do swojego hitu. Już po raz piąty wszyscy chętni będą mogli spędzić wyjątkową noc na terenie ogrodu. Choć ZooNooc jest biciem najsenniejszego rekordu Polski, to nikt nie będzie tu spać. Uczestników czeka zwiedzanie, spotkanie oko w oko z egzotycznymi zwierzętami, a także zabawa, konkursy, ognisko i śpiew.
Są chętni? To już 23 czerwca ruszają zapisy na listy. Przyjętych zostanie 999 osób. Nie sugerujcie się, że dla wszystkich wystarczy miejsca. W zeszłym roku rekrutacja błyskawicznie się zakończyła, właśnie ze względu na ogromne zainteresowanie. ZooNooc ma już swoją wyrobioną markę. Ściągają na nią ludzie z całej Polski. Wielu niestety musi odejść z kwitkiem. – Zoo ma jednak ograniczoną powierzchnię. Do tego, ze względu na bezpieczeństwo uczestników i zwierząt, większych tłumów nie możemy przyjąć – dowiadujemy się w zoo.
Warto więc pilnować terminów i w piątek, 23 czerwca zajrzeć na stronę www.zoo.plock.pl, na której znajdziecie formularz do wypełnienia. Trzeba też kupić bilet on-line lub w kasach zoo (przedstawiając wypełniony formularz). Koszt to 18 zł – bilet normalny i 12 zł – ulgowy. Dzieci do 3 roku życia mają zapewniony wstęp bezpłatny. Bilety zachowują ważność do godz. 19.00 8 lipca, a wejście na teren ogrodu przewidziane jest 7 lipca w godzinach 19.00–21.00.
Warto też pamiętać o specjalnym przygotowaniu się do imprezy. Należy ze sobą zabrać latarkę, karimatę, materac, koc, śpiwór, namiot, płaszcz przeciwdeszczowy. Na ZooNooc zapraszają Krzysztof Kelman, dyrektor zoo oraz inicjator wydarzenia Michał T. Łukasiewicz.

BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Unikalne mercedesy na ulicach Płocka

Urlop w połowie czerwca? Niemożliwe. Od 15 lat w środkowy weekend czerwca odbywa się w …