fot. D. Ossowski

Akcja „I love Płock. Walentynki 2017”

Zbliża się święto zakochanych. Macie już pomysły, jak je spędzić? Na pewno warto w walentynki wybrać się we wtorek, 14 lutego na Starówkę.
Początek wydarzenia przewidziany jest o godz. 16.00. Na scenie wystąpią grupy i zespoły z Młodzieżowego Domu Kultury. Zatańczymy zumbę, a od godz. 17.30 ruszy walentynkowe disco z DJ-em. Każdy będzie mógł puścić w niebo serduszkowe balony z miłosnymi życzeniami. Niech się wszystkie spełnią! Ogólnie cała Starówka będzie sprzyjać zakochanym, a mieszczące się na Starym Mieście lokale przygotowują specjalne walentynkowe menu.
Ponadto przewidzianych jest wiele konkursów z nagrodami. Jak bliscy sobie jesteście, przekonacie się na wyjątkowej ławce dla zakochanych. Szukajcie jej przed ratuszem. Zakochani będą mogli zrobić sobie też zdjęcia w fotobudce.
Na odważnych czeka również specjalnie przygotowana przez Urząd Miasta Płocka ramka „I love Płock”. Pary, które się w niej sfotografują, trafią do specjalnej galerii zakochanych, którą zaprezentujemy na naszej stronie internetowej (www.tp.com.pl). Uważnie śledźcie profil Tygodnika Płockiego na Facebooku i oddawajcie głosy „lajki” na swoich faworytów. Dla zwycięzców Urząd Miasta przygotował nagrody.
To wszystko w ramach kampanii „I love Płock” prowadzonej przez ratusz i promującej nasze miasto jako miejsce wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, oczywiście nie tylko dla zakochanych. BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Powtórka z piosenki, czyli Hity Teatru Buffo w Płocku

Takiej kolejki przed kasami Płockiej Orkiestry Symfonicznej dawno nie było. Publiczność wychowana na „Metrze”, wielbiciele …