Najnowsze informacje

Zakaz dla autobusu P4

Mieszkańcy Płocka w zdecydowanej większości są zadowoleni z działania komunikacji miejskiej. Autobusy jeżdżą regularnie, są punktualne, czyste, a w niektórych jest nawet darmowe Wi-Fi. Niestety, te udogodnienia nie dotyczą osób mieszkających w okolicach miasta, dojeżdżających do pracy lub do centrum choćby na zakupy.
Niedawno pisaliśmy o problemach z dojazdem do Płocka mieszkańców gminy Słupno, dziś opisujemy skargę ludzi dojeżdżających linią P4 z Rogozina.
„My wszyscy niżej podpisani (na liście jest niemal 200 podpisów – przypisek red.), osoby korzystające z usług przewozowych firmy z Białkowa i dojeżdżających autobusem linii P4 do Płocka, zwracamy się z prośbą o przywrócenie przystanku dla wysiadających na ul. Jachowicza, naprzeciwko Teatru Dramatycznego” – czytamy w liście.
Pasażerowie protestują przeciwko decyzji władz miasta, które zlikwidowały przystanek na ul. Jachowicza. „Potraktowano nas jak osoby gorsze tylko dlatego, że mieszkamy poza miastem. Czujemy się dyskryminowani i uważamy, że nie jest to zgodne z Konstytucją RP” – napisali do redakcji, przytaczając konkretne artykuły ustawy zasadniczej.

Zobacz kolejny artykuł

Płoccy chórzyści wakacje spędzą w podróżach

Po pełnym koncertów roku przed chórzystami nowe wyzwania na konkursach we Włoszech, w Hiszpanii i …