Najnowsze informacje

Najpiękniejsi wolontariusze

W 3. edycji konkursu Miss i Mister Wolontariatu o tytuł walczyło ponad 400 osób z całego kraju. Tytuł miss wolontariatu otrzymała Małgorzata Kowalska, tytuł mistera wolontariatu Michał Pietralewicz. Ulubieńcem publiczności został dziesięcioletni Wiktor Lisiecki, który otrzymał tytuł wicemistera w kategorii junior.
W finałowym etapie spotkało się 30 osób. Miss i mistera wolontariuszy wybierano w trzech kategoriach wiekowych: junior, senior oraz miss i mister pomagania. Chętnych do tytułu było ponad 400. Do finału weszło 30. Tytuł laureata otrzymało 6 uczestników.
Trzecia edycja ogólnopolskiego konkursu została zorganizowana przez Konrada Słomczewskiego i Bank Żywności Związek Stowarzyszeń w Płocku. – Konkurs to okazja do tego, by pokazać ludzi działających z potrzeby serca dla innych. Dla ludzi, którzy oczekują na serdeczny gest, wsparcie, uśmiech. Nasi kandydaci i laureaci to ludzie piękni ciałem i sercem. Pokazują, że nie trzeba wiele, aby dać szczęście innym. Oni to potrafią doskonale robić – mówili Marek Kuczyński, prezes Banku Żywności w Płocku i Aldona Cybulska, wiceprezes, podczas otwarcia uroczystej gali.

Zobacz kolejny artykuł

Ta historia jest wciąż żywa…

Rozmowa z Teresą Trojanowską – siostrzenicą pochodzącego z Bromierza Wacława Michalskiego – zamordowanego na Rakowieckiej …