Najnowsze informacje

Kto może parkować samochód?

Klient Biedronki na Podolszycach Południu opowiedział o problemach z parkowaniem samochodów. – Jak mam iść na zakupy, kiedy muszę zostawić samochód kilkaset metrów od supermarketu? Znalezienie tam wolnego miejsca, przynajmniej w dzień powszedni, graniczy z cudem – mówił.
Kłopot z miejscami parkingowymi dla samochodów mają niemal wszystkie osiedla i większość sklepów. Jeśli wynikają one z wielkiej liczby klientów, trudno. Po to właśnie są, by kupujący podjechał możliwie blisko wejścia, a potem mógł bez problemu załadować zakupy do bagażnika. Znacznie gorzej jest wtedy, gdy miejsca parkingowe przed sklepami zajmują pojazdy osób, które nie przyjechały robić zakupów. Tak zdaniem naszego czytelnika jest przed Biedronką na Podolszycach Południe.
Dlaczego? Na parkingu zostawiają swoje pojazdy nie tylko klienci, ale także pracownicy i odwiedzający sąsiadujący z supermarketem salon samochodowy.

Zobacz kolejny artykuł

Remont nowej siedziby POKIS-u dobiega końca

Sala widowiskowa, kinowa, pracownia fotograficzna, studio nagrań. To tylko część pomieszczeń, które są przygotowywane w …