Najnowsze informacje

Już mi niosą suknię z welonem….

Sporo nowinek pojawiło się na tegorocznych Targach Ślubnych. A to dzięki kilkudziesięciu wystawcom, którzy zaprezentowali się w niedzielę w Galerii Wisła. Pary, które się tutaj zjawiły, miały możliwość zamówić usługi, dzięki którym ich najważniejszy dzień w życiu na pewno będzie wyjątkowy, jedyny, niepowtarzalny i to nie tylko dla nich, ale też dla zaproszonych gości.

Przede wszystkim suknia ślubna

Dla pań najważniejsze były oczywiście suknie ślubne. W tym sezonie w dalszym ciągu modne są koronki i zwiewne, lejące się suknie, tzw. rusałki. – Ostatecznie jednak panie idą do ślubu w tym, co im się podoba. Każda chce być tego dnia księżniczką i to się raczej nie zmienia – mówi Agnieszka Pieńkowska, właścicielka firmy Agnieszka Butik.
A co się zmienia? Coraz częściej panny młode odchodzą od bieli. Wybierają na suknie materiały w kolorze beżu czy cappuccino. Tradycjonalistkami pozostają jednak wciąż, jeśli chodzi o długość sukni. Ma być długa. – Nie zdarzyło nam się jeszcze szyć krótkiej sukni ślubnej – zaznacza pani Agnieszka.
Działa od roku w Rogozinie, gdzie na zamówienie szyje wymarzone kreacje. Klientki mogą przynieść tu zdjęcie z upatrzoną suknią albo swoje projekty. Jest jednak jeden warunek. Trzeba przyjść przynajmniej 4 miesiące przed „godziną zero”. Suknia ślubna, która ma ładnie układać się na sylwetce, wymaga krawieckiego dopieszczenia. Cena? Średnio 2 tys zł. Choć suknia może kosztować i 15 tys zł. Wiele zależy od zastosowanych zdobień.

Zobacz kolejny artykuł

Po bilet trzeba jechać do Kutna

W jednym z plebiscytów organizowanych przez Urząd Miasta płocczanie wskazali na stary dworzec jako na …