Najnowsze informacje

Zmiany w ruchu na Kostrogaju

Od dziś przez około dwa tygodnie inaczej wyjeżdżamy z Kostrogaju. Zwężona została ul. Przemysłowa u zbiegu z ulicą Narodowych Sił Zbrojnych. Wyłączony z ruchu został prawoskręt – ten przy jednostce PSP w kierunku stadionu oraz pas, służący do jazdy na wprost – w kierunku ul. Tysiąclecia. Czynny jest tylko lewoskręt, z którego można teraz jechać w każdym kierunku. Aby upłynnić ruch pojazdów opuszczających Kostrogaj – drogowcy zmienili cykl pracy sygnalizacji świetlnej.
Wyłączenie podyktowane jest koniecznością zbudowania kanalizacji oraz włączenia jej do istniejących kolektorów w ul. Narodowych Sił Zbrojnych, a to zaś oznacza konieczność wykonania głębokich wykopów.
Uwaga! Jeszcze jedna ważna zmiana: możliwy jest już wyjazd na ul. Bielską przez ul. Wiadukt. Czynny jest tam jeden pas ruchu, który pozwala z Kostrogaju dojechać do nowego ronda na przebudowanej ul. Bielskiej (na pasie wprowadzającym ruch przez ul. Wiadukt na Kostrogaj nadal trwają prace).
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Mężczyzna zatrzymany za atak na konkubinę

Gostynińscy policjanci zatrzymali 35-latka, który groził i ranił nożem swoją konkubinę. Dodatkowo mężczyzna odpowie za …