Najnowsze informacje

Wypadek w Węgrzynowie, tajemnicze auto przy ulicy Grabówka

Wczoraj (poniedziałek, 5 marca) doszło do wypadku w Węgrzynowie, gdzie zderzyły się seat i volkswagen passat. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem passatem, 37-letni mieszkaniec powiatu płockiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem seat cordoba. W wyniku zdarzenia kierowca seata, 66-letni mieszkaniec powiatu płockiego doznał obrażeń ciała i został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Płocku. Jak się okazało kierowca volkswagena był nietrzeźwy. Badanie wykazało 2,5 promila w wydychanym powietrzu. Kierowca ten nie doznał poważniejszych obrażeń – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali osiem kolizji drogowych – po cztery na ulicach Płocka i drogach powiatu. W Ciachcinie funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego motorowerzystę. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli siedem osób.
Policja informuje również o samochodzie marki Mitsubishi, który leży na boku przy ulicy Grabówka w Płocku. – Policjanci nikogo nie znaleźli w tym pojeździe. Właściciela tego pojazdu nie ma również w miejscu zamieszkania. Ze szpitala nie mieliśmy żadnego zgłoszenia, aby zgłosił się tam ktoś poszkodowany w wypadku – informuje Krzysztof Piasek.
Pomiędzy 2 a 5 marca z posesji w Zaździerzu – w gminie Łąck – nieznani sprawcy ukradli przedmioty służące do tresury psów. Straty oszacowano na około 4 tysiące złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Mężczyzna zatrzymany za atak na konkubinę

Gostynińscy policjanci zatrzymali 35-latka, który groził i ranił nożem swoją konkubinę. Dodatkowo mężczyzna odpowie za …