Wypadek na ulicy Bielskiej

W niedzielę, 11 marca, około godziny 15.50 doszło do wypadku na ulicy Bielskiej w Płocku. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem turanem, 68-letni mieszkaniec Kutna, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo przejazdu kierowcy opla, 74-letniemu mieszkańcowi Płocka. W wyniku zdarzenia pasażerka opla doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionego weekendu płoccy policjanci odnotowali 26 kolizji drogowych – 14 na ulicach Płocka i 12 na drogach powiatu. Funkcjonariusze zatrzymali też trzech nietrzeźwych kierowców: w Maszewie, Bulkowie i Bulkowie-Kolonii. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 27 osób.
10 marca nieznani sprawcy przecięli opony w dwóch samochodach zaparkowanych przy ulicy Szarych Szeregów Płocku. Straty oszacowano na około tysiąc złotych.
11 marca doszło do kradzieży na stacji paliw w miejscowości Warszewka w gminie Drobin. Straty oszacowano na około 580 złotych
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Plan pracy drogowców na 16 marca

Starostwo Powiatowe w Płocku poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Trwają …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.