Wypadek w Rogozinie. Dwie osoby w szpitalu

W czwartek, 2 listopada doszło do wypadku w Rogozinie, w gminie Radzanowo. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kobieta kierująca samochodem daewoo nie zachowała bezpiecznej odległości od jadącego przed nią volkswagena golfa i najechała na jego tył. Volkswagen uderzył jeszcze w tył seata ibiza. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznały kierująca i pasażerka samochodu daewoo – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali także 11 kolizji drogowych – 6 na ulicach Płocka i 5 na drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień odwieźli 11 osób.
Pomiędzy 31 października a 2 listopada w Bronowie Kmiecym – gmina Stara Biała – złodzieje ukradli agregat powietrzny Atlas Copco. Straty oszacowano na około 60 tysięcy złotych.
2 listopada w Podgórzu – gmina Mała Wieś – złodzieje włamali się do domu i ukradli sprzęt komputerowy. Straty oszacowano na około 2,2 tys. złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Niewiele brakowało do tragedii. Kierująca usłyszała zarzut

Płoccy policjanci ustalili kobietę kierującą samochodem volkswagenem new beetle, która na al. Piłsudskiego przejechała na …