Najnowsze informacje

Wypadek, kolizje, kradzieże. Weekend w policyjnych statystykach

W niedzielę, 19 listopada doszło do wypadku w Maszewie Dużym. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kobieta kierująca fiatem seicento wyjeżdżając z drogi podporządkowanej uderzyła w jadącą niewłaściwą stroną jezdni rowerzystkę, która doznała obrażeń ciała. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionego weekendu płoccy policjanci odnotowali także 30 kolizji drogowych – po 15 na ulicach Płocka i drogach powiatu. Zatrzymali też dwóch nietrzeźwych kierowców – w Płocku na ulicy Zglenickiego oraz w Białkowie. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 28 osób.
18 listopada z niezamkniętego garażu na jednej z posesji przy ulicy Rozego w Płocku złodzieje ukradli samochód daewoo tacuma. Straty oszacowano na około 12 tysięcy złotych.
19 listopada z klatki schodowej jednego z bloków przy ulicy Czwartaków nieznany sprawca ukradł rower. Straty oszacowano na około 700 złotych.
Także wczoraj w Cieślach złodzieje ukradli z przyczepu kempingowej dwa telewizory oraz odtwarzacz dvd. Straty oszacowano na około 800 złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Pijani kierowcy na drogach

Tylko podczas minionego weekendu płoccy policjanci zatrzymali ośmiu kierowców, którzy stanowili poważne zagrożenie dla innych …