Najnowsze informacje

Wypadek na al. Piłsudskiego. Ranna siedemnastolatka

W środę, 13 grudnia doszło do wypadku na al. Piłsudskiego. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca volkswagenem golfem 50-letnia mieszkanka Płocka potrąciła 17-letnią pieszą, mieszkankę powiatu płockiego, która przechodziła przez ulicę na oznakowanym przejściu dla pieszych. Piesza z urazem lewej nogi została przewieziona do szpitala – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
Ponadto w ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali dziesięć kolizji drogowych – po pięć na ulicach Płocka i drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli cztery osoby.
13 grudnia z klatki schodowej jednego z bloków przy ulicy Saperskiej w Płocku nieznany sprawca ukradł rower. Straty oszacowano na około 2,5 tys. złotych.
Także wczoraj z jednej z siłowni przy ulicy Wyszogrodzkiej złodziej ukradł spodnie i kluczyk do samochodu. Straty oszacowano na około półtora tysiąca złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Mężczyzna zatrzymany za atak na konkubinę

Gostynińscy policjanci zatrzymali 35-latka, który groził i ranił nożem swoją konkubinę. Dodatkowo mężczyzna odpowie za …