Najnowsze informacje

Weekendowe kradzieże i włamania

Pomiędzy 17 a 19 grudnia nieznani sprawcy włamali się do domku letniskowego w Łącku. Ukradli baterie umywalkowe o wartości około 220 złotych.
19 grudnia na ul. Kolegialnej w Płocku w autobusie Komunikacji Miejskiej nieznany sprawca ukradł portfel z dokumentami i pieniędzmi.
Pomiędzy 14 a 20 grudnia nieznani sprawcy włamali się do nieużywanego lokalu przy ul. Tumskiej i ukradli mienie o wartości około 1,9 tys. złotych.
20 grudnia w Bielinie nieznani sprawcy włamali się do domu. Ukradli telewizor, laptopa i biżuterię. W sumie straty oszacowano na około 9 tysięcy złotych.
W nocy z 19 na 20 grudnia w jednym z klubów przy ul. Grodzkiej w Płocku nieznany sprawca ukradł saszetkę z dokumentami. Stary oszacowano na około 30 złotych.
21 grudnia w Starej Białej złodzieje włamali się do domu. Ukradli dwa telewizory i zegarek. Straty oszacowano na około 5 tysięcy złotych.
Nieznani sprawcy włamali się do altanki działkowej przy ul. Dobrzykowskiej. Próbowali ukraść kompostownik. Na ul. Kościuszki nieznany sprawca porysował karoserię samochodu. Straty oszacowano na około 2 tysiące złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Napad na stację paliw w Gąbinie – aktualizacja

Płocka policja potwierdza, że dziś (piątek, 20 kwietnia) około godziny 4.50 doszło do napadu na …