Najnowsze informacje
anal pump

Walentynkowe nagrody już czekają

Kochasz? Wyślij życzenia
To ostatni moment, by wysłać życzenia walentynkowe, które zamieścimy we wtorkowym wydaniu „Tygodnika Płockiego”. Oddajemy wam nasze łamy i czekamy na miłosne wyznania. To może być super niespodzianka dla ukochanej osoby, kochanej otwarcie czy też skrycie. Życzenia możecie przesyłać do piątku, 5 lutego, do godz. 14.00 na adres blanka@tp.com.pl.
Nie zapomnijcie się pod nimi podpisać – przynajmniej do wiadomości redakcji, by ułatwić nam kontakt ze zwycięzcami. Dzięki temu będziecie mieli szansę na wygranie fantastycznych nagród, które na pewno umilą Dzień Zakochanych. Są to bilety do NK „Przedwiośnie” oraz do Teatru Dramatycznego oraz niespodzianki ufundowane przez Salon Kosmetyczny „Cleopatra” i Studio Figura w Płocku.
To nie koniec walentynkowych atrakcji. We wtorkowym wydaniu przeczytacie też o miłosnym święcie na starówce, które zgodnie z tradycją odbędzie się w niedzielę, 14 lutego. Zaprasza Urząd Miasta Płocka. Włącza się wiele firm, lokali, a także „Tygodnik Płocki”. Na odważnych czeka wyjątkowy konkurs. Co, jak, gdzie i kiedy, dowiecie się już 9 lutego!
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Posłowie PO spotkali się z płocczanami

Zdaniem szefa klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Sławomira Neumanna przyszłoroczne wybory samorządowe pokażą, czy można wygrać …