Najnowsze informacje

Trzy wypadki, ponad 20 kolizji. To nie był spokojny weekend

W miniony weekend płoccy policjanci odnotowali 3 wypadki drogowe oraz 24 kolizje. Do najpoważniejszego zdarzenia doszło 27 grudnia w Bulkowie-Kolonii. – Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, wstępnie ustalili, że kierujący oplem astrą mieszkaniec gminy Bulkowo stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi, po czym uderzył w przydrożne drzewo. W pojeździe podróżowało łącznie pięciu mężczyzn – wszyscy z gm. Bulkowo. W wyniku uderzenia w drzewo dwaj mężczyźni w wieku 31 lat zginęli na miejscu, jeden mężczyzna w wieku 19 lat doznał poważnych obrażeń ciała, natomiast dwaj mężczyźni w wieku 21 i 26 lat doznali obrażeń ciała, które jednak nie są bardzo poważne. Osoby ranne zostały przewiezione do szpitala w Płocku – informuje oficer prasowy płockiej policji st. asp. Krzysztof Piasek.
Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu audi i fiata seicento w Wyszogrodzie. Jedna osoba ucierpiała w wypadku, do którego doszło w Ślepkowie Królewskim.
W ciągu weekendu policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców, a do izby wytrzeźwień odwieźli 40 osób.
27 grudnia nieznani sprawcy próbowali włamać się do centrum edukacji przy Al. Kobylińskiego. Dzień później na ulicy Tumskiej doszło do kradzieży pieniędzy i dokumentów. 29 grudnia nieznany sprawca próbował włamać się do samochodu zaparkowanego na ul. Morykoniego. Tego samego dnia wandal uszkodził audi A6 zaparkowane przy ul. Bielskiej.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Przerwa w dostawie wody przy ul. Żyznej

Dziś (wtorek, 20 lutego) od godziny 8.00 rano do godzin popołudniowych nastąpi przerwa w dostawie …