Tragedia na drodze w Miszewie Murowanym

12 września około 11.50 na drodze w Miszewie Murowanym (powiat płocki) doszło do wypadku drogowego, w którym zginął 43-letni kierowca. Trzy osoby doznały obrażeń i zostały przewiezione do szpitala.

Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący mercedesem jadąc w kierunku Miszewa Murowanego ominął stojący na jego pasie ruchu ciągnik rolniczy z przyczepą, który stał tam z powodu prowadzonych prac porządkowych. Kierowca mercedesa po ominięciu stojącego ciągnika wrócił na swój pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z samochodem alfa romeo, który jechał z przeciwnego kierunku. Po uderzeniu w mercedesa, alfa romeo uderzyło jeszcze w tył przyczepy rolniczej. W wyniku zdarzenia 43-letni kierowca alfy zginął na miejscu, natomiast obrażeń ciała doznały jeszcze dwie kobiety wykonujące prace porządkowe oraz kierowca mercedesa. Osoby te zostały przewiezione do szpitala, gdzie trwają ich badania.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wykonują oględziny miejsca zdarzenia, obecny jest tam również biegły z zakresu ruchu drogowego. Dokładne przyczyny i okoliczności zaistniałego wypadku będą ustalane w toku prowadzonego postępowania.

Zobacz kolejny artykuł

Plan pracy drogowców na 16 marca

Starostwo Powiatowe w Płocku poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Trwają …