Najnowsze informacje

Straż miejska szuka pracowników. Są cztery wolne miejsca

Stabilna praca, wynagrodzenie w terminie, odprowadzony ZUS, 40-godzinny tydzień pracy – to główne powody, dla których warto pracować w straży miejskiej. Są 4 wolne miejsca.
Kierownictwo Straży Miejskiej w Płocku podejmuje stałe działania mające na celu poprawę spokoju i porządku publicznego w mieście. Jednym z istotnych elementów tych działań jest utrzymanie stu procentowego zatrudnienia w jednostce.
Komendant Piotr Umiński zdecydował o uruchomieniu naboru do pracy w Straży Miejskiej w Płocku. Do 7 marca SM czeka na chętnych, którzy chcieliby dołączyć do naszego grona.
Ważne jest, aby kwalifikacje osób pełniących tą bardzo trudną społecznie służbę były jak najwyższe. O pracę w Straży Miejskiej mogą się starać osoby, które mają skończone 21 lat, polskie obywatelstwo, co najmniej średnie wykształcenie, a poza tym są sprawne i niekarane.
Chętni muszą dostarczyć komplet dokumentów m.in.: list motywacyjny, życiorys (cv), wypełniony kwestionariusz osobowy, kserokopię świadectw pracy i dokumentów potwierdzających wykształcenie i szereg oświadczeń.
Przyjęci do pracy funkcjonariusze będą pracować „na ulicy” legitymować, przyjmować interwencje od mieszkańców oraz zabezpieczać imprezy i uroczystości.
Wcześniej jednak muszą przejść postępowanie kwalifikacyjne. Uwaga! Do testów dopuszczeni będą ci, którzy złożą komplet poprawnie złożonych dokumentów. Potem będzie sprawdzian sprawności fizycznej kandydatów i rozmowa kwalifikacyjna.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy w płockiej straży miejskiej więcej informacji znajdą na stronie www.straz.bip.ump.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie SM przy ul. Otolińskiej 10. W razie jakichś trudności z wydrukowaniem formularzy ze strony internetowej, wątpliwości czy dodatkowych pytań związanych z naborem można dzwonić pod numery telefonów 24 366 03 10, 24 364 70 43.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Mężczyzna zatrzymany za atak na konkubinę

Gostynińscy policjanci zatrzymali 35-latka, który groził i ranił nożem swoją konkubinę. Dodatkowo mężczyzna odpowie za …