Najnowsze informacje
anal pump

Sierpecka policja szuka zaginionego mężczyzny

Sierpeccy policjanci od poniedziałku, 6 listopada poszukują obywatela Ukrainy Kyrylo Vozniuka, lat 25, zamieszkałego czasowo w Sierpcu. – Według wstępnych informacji mężczyzna w dniu 4 listopada bieżącego roku około godziny 22.00 wyszedł z miejsca swojego zamieszkania w Sierpcu z zamiarem udania się na dyskotekę do miejscowości Borkowo Kościelne, gdzie najprawdopodobniej dotarł i był uczestnikiem dyskoteki. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do miejsca swojego zamieszkania, jak również nie skontaktował się ze swoim pracodawcą, który zgłosił jego zaginięcie w poniedziałek, 6 listopada – relacjonuje oficer prasowy sierpeckiej policji asp. Krzysztof Kosiorek.
Rysopis zaginionego: wzrost 185 cm, waga około 70 kg, oczy jasne, sylwetka średnia, włosy krótkie proste szpakowate, twarz okrągła, nos średni. W chwili zaginięcia ubrany był: w szarą bluzę bez kaptura, jasne dżinsy z joggery, siwe buty typu adidas, czapka dżokejka siwa Nike, kurtka ortalionowa z kapturem w kolorze granatowym.
Ktokolwiek widział tego mężczyznę lub wie o miejscu jego przebywania, proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sierpcu, tel. 24 265 82 00 lub najbliższą jednostką policji pod bezpłatnym numerem alarmowym 997 lub 112.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Płocki raport drogowy 20 listopada

 20 listopada będą zamknięte dla ruchu są odcinki ul. Harcerskiej, Wiadukt, Ostatniej i Rybaki. Bieżące …