Prezenty na Tumskiej

15 grudnia Agencja Rewitalizacji Starówki zaprasza płocczan na ul. Tumską w godzinach 17.00-20.00 na akcję „Prezenty na Tumskiej”.

„Prezenty na Tumskiej” to event, który wprowadzi uczestników w świąteczną atmosferę. Na każdym odcinku ulicy ustawione zostaną sceny, na których zobaczyć będzie można występy muzyczne i artystyczne. Dodatkowo przygotowanych zostanie wiele animacji i zabaw świątecznych oraz konkursy z nagrodami. Specjalnie na to wydarzenie przyjedzie Święty Mikołaj… Zrobi sobie z każdym chętnym dzieckiem zdjęcie na swoim „mikołajowym” fotelu… i być może obdarzy niewielkim podarunkiem. Uczestnicy poczęstowani zostaną smacznym, wigilijnym daniem.

Dodatkowo będzie to doskonała okazja, aby zrobić zakupy przedświąteczne, z tego względu, iż kilka punktów i sklepów przy ulicy Tumskiej wydłuża w tym dniu swoje godziny pracy, a także proponuje atrakcyjne zniżki i rabaty dla klientów.

Sceny rozlokują się w trzech miejscach: przed sklepem Tiger, Młodzieżowym Domem Kultury i Kinem Przedwiośnie. Przygotowano szereg atrakcji, m.in. animacje prowadzone przez Elfa, świąteczne malowanie buziek czy balonowe cudaki.

Zobacz kolejny artykuł

Spotkanie z Mikołajem Grynbergiem

Muzeum Żydów Mazowieckich – oddział Muzeum Mazowieckiego w Płocku –zaprasza jutro (24 kwietnia) na spotkanie …