Najnowsze informacje
anal pump

Policja szuka sprawców rozboju

Komenda Miejska Policji w Płocku poszukuje świadków rozboju, który miał miejsce w dniu 28.10.2016 roku ok. godz. 00.20-00.30 w Płocku przed blokiem przy ul. Gałczyńskiego 18.
– Dwóch nieustalonych sprawców, stosując przemoc wobec pokrzywdzonego mężczyzny, polegającą na popchnięciu go i spowodowaniu w ten sposób jego upadku na ziemię, doprowadzili go do stanu bezbronności, po czym z kieszeni kurtki ukradli portfel skórzany koloru czarnego z pieniędzmi, dokumentami i kartami bankomatowymi oraz okularami – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
– Z dotychczasowych ustaleń wynika, że jeden z napastników, którego wizerunek prezentujemy, za pomocą wcześniej skradzionych kart, dokonał wypłaty pieniędzy znajdujących się na koncie pokrzywdzonego poprzez dokonanie zakupów w kilku sklepach na terenie Płocka, przykładając kilkukrotnie karty do terminala zbliżeniowego.
Policjanci apelują do osób posiadających jakiekolwiek informacje na temat powyższego zdarzenia oraz do osób, które rozpoznają prezentowanego mężczyznę o kontakt osobisty z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie, w pokoju nr 368 w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku przy ul. Kilińskiego 8 lub telefoniczny pod nr tel. 24 266-15-56 lub 997. Policjanci zapewniają anonimowość.
(jac)
KMP w Płocku

Zobacz kolejny artykuł

Wypadek w Stopinie. Jedna osoba ranna

W piątek, 15 września około godziny 14.30 w Stopinie doszło do wypadku drogowego z udziałem …